Son Paylaşım

Adriana Lima hakkında ilk kez konuştu

Adriana Lima ile ilişkilerine 5 ay önce nokta koyduklarını açıklayan Türk yazar Metin Hara, ABD’li model hakkında ilk kez konuştu.

Geçtiğimiz senelerde sürpriz bir şekilde ABD’li model Adriana Lima ile aşk yaşamaya başlayarak dünya magazin gündemine oturan yazar Metin Hara, güzel model ile ayrılığının ardından ilk kez Youtube kanalı üzerinden açıklamalarda bulundu.

Adriana Lima’nın yeni sevgilisi Türk iş insanı Emir Uyar ile Mikonos’ta görüntülenmesinin üzerine konuşan Hara, ‘yine purolu adamlar kazandı’ diyenlere yanıt verdi.

“5 AY ÖNCE AYRILDIK”

ABD’li model ile yollarını 5 ay önce ayırdıklarını belirten Hara, “Sürekli özel hayatla ilgili soru geliyor. Ben çok fazla özel hayatla ilgili konuşmuyorum. Konuşmanın doğru olduğunu düşünmüyorum. Ayrıldılar mı veya farklı haberler mi diye söylenenler var. Biz 5 ay evvel, en son gidişimde yolları ayırdık” dedi.

“TÜRKİYE’YE GELMEK DURUMUNDAYDIM”

Annesinde 12 cm’lik bir tümör olduğunun ortaya çıkması üzerine Türkiye’ye dönmeye karar vermek durumunda kaldığını söyleyen Metin Hara, sözlerini şu şekilde sürdürdü:

“Ben Türkiye’ye gelmeye karar vermek durumundaydım. Çünkü annemin 12 cm’lik bir tümörü vardı. Bu süreçte, onun ameliyatında yanında olabilmek, sonrasındaki süreçte ailemle zaman geçirebilmek benim için çok önemliydi. O yüzden ne olursa olsun hayatımızdaki her kişi, birlikte olduğum, dostluk kurduğumuz veya ailesi olduğumuz her kişiye ben adil, hoşgörülü ve saygılı davranma taraftarıyım. Kişiler artık birbirlerinden ayrıldıklarında birbirlerine karşı bir sorumluluk yada yükümlülük sahibi de değiller. Birinin birine hesap sorması da doğru değil. Burada ‘biri kazandı, biri kaybetti’ gibi bir durumda olmuyor. Kişilerin yolları ayrılıyor, farklı noktalara gidiliyor. O yüzden ben şu anda Türkiye’deyim. Bazen ilişkilerde misafirlik süresi bitmesi gerekiyor ve bunu anlayışla karşılamak gerekiyor. Hep kafamızda şu var ya; ‘İlla evliliğe gittiği zaman bir ilişki kafamızda kutsal oluyor’… Bu aslında böyle olmak durumunda değil. Misafir olduğunuz sürece, adaletli davrandıysanız, bunu filizlendirmeye çalıştıysanız hepsi bizim için gayet iyi. İlişkilerin sürekli iyi bir sonla bitmesini beklemek de doğru değil. Başladığı gibi bitmesi de normaldir. Bu konuda daha olgun olabilmek lazım. Tabii insanın bunu kendi duygu durumuna anlatması kolay olmuyor.”