Son Paylaşım

Adriana Lima: O bir eşcinsel

Metin Hara ile tatil yapan Adriana Lima'nın Amerika dönüşü eski sevgilisini evinde ağırladığı iddia edilmişti. Lima'dan o iddialara yanıt geldi.

Geçtiğimiz ay Bodrum'da yazar sevgilisi Metin Hara ile tatil yapan Adriana Lima, önceki gün New York'taki evinde eski sevgilisi olduğu iddia edilen Miltiadis Kastanis'i ağırlamıştı.

Adriana Lima, bu buluşmanın görüntülerini Instagram hesabına koydu ve fotoğraf binlerce beğeni aldı. Bu fotoğraf üzerine Lima ve Hara'nın ayrıldığı güzel modelin eski sevgilisine geri döndüğü haberleri yapılmıştı. Ayrılık haberlerinin yayılmasıyla Brezilyalı model, olay konusu fotoğrafı hesabından kaldırdı.

ADRIANA LIMA'DA O FOTOĞRAFA AÇIKLAMA

Instagram’ı bugün için ‘hakikat platformu’ olarak kullandığını belirten Brezilyalı modelin mesajı şöyle:

“Aşkım Metin’e sadakatim hakkında dönen dedikoduları duydum. Evet, aşkım dedim. Yanımdaki adam eşcinsel arkadaşım @mkastanis (Miltiadis Kastanis). Evet eşcinsel ve ailemin bir parçası dedim.

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:408px; width:640px" />

Türkiye’ye aşık olma nedenim, bu ülkeden ve insanlarından çok fazla sevgi gördüğümü hissetmemdi. Rica ediyorum benim ve Metin’in özel hayatına saygı gösterin ve sahte haber yapmayı bırakın.

Bu, Metin ve ben çıkmaya başladığımızdan bu yana sürüyor. Sizden ricam mutlu olduğumuzu ve aşk yaşadığımızı kabul etmeniz.

'TÜRKİYE'YE DÖNMEK İÇİN SABIRSIZLANIYORUM'

Bu ülkeye sevgime gelince, hiçbir değişiklik olmadı. Anlayışınız için teşekkür ederim.

Hepinizi tüm kalbimle seviyorum ve Türkiye’ye dönmek için sabırsızlanıyorum.”
 

 • USD
  -0,02
  3,8117
 • EURO
  0,13
  4,5159
 • ALTIN
  0,14
  154,10
 • PETR
  0,08
  62,8100