Son Paylaşım

Afili Aşk dizisinin yıldızı Çağlar Ertuğrul kimdir?

Burcu Özberk ile birlikte Afilli Aşk dizisinde başrolü paylaşan ve genç kızların sevgilisi olan yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul kimdir?

Çağlar Ertuğrul 5 Kasım 1987 tarihinde İzmir’in Karşıyaka semtinde doğmuştur. 2005’te Bornova Lisesi’ni bitiren Ertuğrul, 2011’de de Koç Üniversitesi Makine Mühendisliği bölümünden mezun oldu.

Burada ilk kez tiyatro sahnesine adım atan yakışıklı oyuncu, “Romeolar ve Julietler”isimli bir oyunda görev almıştır.

Daha sonra çeşitli oyunlarda sahneye çıkmaya devam eden Çağlar Ertuğrul kendisine ait bir Youtube kanalı kurarak eğlenceli videolar paylaşmaya başladı.

2012’de Alper Çağlar’ın yönetmenliğini yaptığı Dağ isimli bir askeri filmde başrolde oynamıştır ve herkesin beğenisini kazanmıştır.

Filmde Çağlar Ertuğrul’a Ufuk Bayraktar eşlik etmiş ve bu film sayesinde herkes tarafından tanınmıştır.

Daha sonra da Bana Masal Anlatma filminde oynayan yakışıklı oyuncu Medcezir ve Benim İçin Üzülme gibi TV dizilerinde de rol almıştır.

35 buçuk sanat evinde eğitim gören Ertuğrul, bir süre sonra da reklamlarda boy göstermeye başlamıştır. Mahsun Kırmızıgül’ün yönettiği Benim İçin Üzülme dizisinde oynayan oyuncu ününe ün katarak bütün ülkede tanınmıştır.

Bu çalışmaların ardından Kurt Seyit ve Şura ve Boynu Bükükler adlı dizilerde de yer aldı ancak dünyaya adını asıl duyurduğu proje Fazilet Hanım ve Kızları’ydı.