Son Paylaşım

Afili Aşk’ın Ayşe’si Burcu Özberk: Aşk istiyorum

30’uncu yaş gününü dün akşam arkadaşlarıyla kutlayan Afili Aşk’ın Ayşe’si oyuncu Burcu Özberk, ilginç bir itirafta bulundu.

Afili Aşk dizisinin Ayşe’si Burcu Özberk, dün akşam dizideki partneri Çağlar Ertuğrul, yakın arkadaşı Hande Erçel ve yakın arkadaş grubun yer aldığı bir etkinlikle doğum gününü kutladı.

Parti çıkışında magazin muhabirlerinin sorularını yanıtlayan güzel oyuncu, şaşırtıcı bir itirafta bulundu. Özberk, ilk kez doğum gününü kutladığını şu sözleriyle dile getirdi: “Ben kendim ayarladım her şeyi. Başak var çok sevdiğim ajanstan ona dedim 30. yaş günüm çünkü hiçbir zaman kutlamadım. İlk defa kendi doğum günümü kutladım. 30. yaş günümü kutluyorum ben dedim.”

“30 yaşına bastım ama başka bir taraftanda kadınlar için başka bir dönem başlıyor derler. 30 yaş için kadının olgunlaştığı, zenginleştiği ve kendini daha çok tanıdığı dönem diyorlar. Bu yaşıma kadar hiç doğum günü kutlamamıştım. Evde ailem ve arkadaşlarımla olurdum genelde” dedi.

‘Aşk istiyorum’

Yeni yaşından en büyük beklentisinin aşk olduğunu ifade eden Burcu Özberk, “Yeni yaşımda aşk istiyorum. Yazıldığı gibi Serkay Tütünce ile aramda aşk yok. Aşk olsa zaten saklanmaz” dedi.

Ayrıca Burcu Özberk, doğum gününde en anlamlı hediyeyi de ‘Burcu Özberk Fan Club’tan aldığını dile getirdi.

Afili Aşk dizisindeki partneri oyuncu Çağlar Ertuğrul, geceye sevgilisi Kayla Manukyan ile katıldı.

Doğum günü partisine katılan Hande Erçel ve Murat Dalkılıç çiftinin neşeşi bir hayli yerindeydi.

Hande Erçel muhabirlerin Dalkılıç’ın “7 kez estetik oldum” açıklamasını hatırlatıp “Murat Bey’in estetiksiz halini gördünüz mü” sorusuna karşısında şaşkınlık yaşadı.

Hande Erçel sevgilisine dönerek “Murat sorulara bak” dedi.