Son Paylaşım

Ahu Tuğba’nın kızı Amerika’da polis oldu

Ahu Tuğba’nın kızı Anjelik Calvin, Amerika’da polis oldu. Genç kız, Siyaset ve İletişim bölümlerini bitirdi, kariyerinde farklı bir yol çizdi…

Yeşilçam’ın ünlü ismi Ahu Tuğba‘nın kızı Anjelik Calvin, ABD’de tehlikeye daldı. Geçtiğimiz yıl Florida’daki Everglades University’nin Siyaset ve İletişim bölümlerini bitiren 27 yaşındaki genç kız, bir şirkette genel müdür olmak yerine kariyerinde farklı bir yol çizdi.

Yakın dövüş eğitimi aldı

Florida’daki polis akademisinde eğitim alan Calvin, zorlu dersleri başarıyla tamamladı. Silah, yakın dövüş ve ilkyardım gibi eğitimler alan Calvin, polis akademisinden başarıyla mezun oldu.

Ahu Tuğba bu haberi sosyal medya hesabından şöyle duyurdu: “Kızım Anjelik , ve amiri Amerikan S.W.A.T operasyon başı Bay Sims. Güney Florida’nın Özel S.W.A.T harekatına eğitim veren aynı zamanda Kızımın mükemmel katılım ve performans belgesi ile mezun olduğu Polis Akademisin’den öğretmeni. Anjelik cocukluğundan beri babasına benziyor. Tercihleri riskli ve keskin. Şimdi birlikte vardiyalara çıkıcaklar suç ile mücadelede Allah Tüm asker ve polislerimizi korusun. Seninle gurur duyuyorum Aslan kızım.”

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Kizim Anjelik , ve amiri Amerikan S.W.A.T operasyon basi Bay Sims . Güney Florida 'nin Özel S.W.A.T harekat 'ina egitim veren ayni zamanda Kizimin mükkemmel katilim ve performans belgesi ile mezun oldugu Polis akademisin'den ögretmeni. Anjelik cocuklugundan beri babasina benziyor , tercihleri riskli ve keskin. Simdi birlikte vardiyalara cikicaklar suc ile mücadele'de Allah Tüm asker ve polislerimizi korusun. Seninle gurur duyuyorum Aslan kizim. My daughter with her seargent , Mr. Sims , Tactical operations commander for S.W.A.T ,🇺🇸 #policework #americanpolice#american #bluelinebeasts#beast #bluelinefamily#cops#cop #police#seargent#swat #southflorida#miami#fortlauderdale#usa#patriots#proud #godbless#polis#lawenforcement#amerika#instatoday #coolpic#mydaughter#kizim #americangirl

Ahu Tugba (@ahutugba1)'in paylaştığı bir gönderi ()