Son Paylaşım

Ahu Yağtu metrobüse bindi! Kabanı şaşırttı

Sonpaylaşım : Cem Yılmaz'ın eski eşi Ahu Yağtu, metrobüse binerken görüntülendi. Ünlü oyuncunun 1 yıl önceki kabanını giymesi de şaşırttı.

'Kadın' dizisinde Pırıl karakterini canlandıran Ahu Yağtu, iş çıkış saatinde metrobüste görüntülendi. Sözcü'nün haberine göre, trafikten bunaldığı için soluğu metrobüste alan Ahu Yağtu, metrobüsten indikten sonra ATM'den para çekti.

Gazetecilerin kendisini çektiğini fark eden güzel oyuncu, "Burada da mı buldunuz ya? Telefonla konuşuyorum. Önemli bir görüşmem var. Kusura bakmayın, daha sonra konuşuruz" şeklinde konuştu.

KABANI DİKKAT ÇEKTİ

Öte yandan Ahu Yağtu'nun üzerindeki kabanı da oldukça dikkat çekti. Güzel oyuncunun geçen yıl aldığı kabanını kullanıyor olması takdir topladı.

2018/12/06/ahu-yagtu-metrobuse-bindi-kabani-sasirtti.jpg

Ahu Yağtu kimdir?

11 Temmuz 1978 doğumlu olan Ahu Yağtu İzmir'de dünyaya geldi. Çocukluğu Karşıyaka'da geçen Ahu Yağtu 14 yaşında model olmak isteyince İzmir'den İstanbul'a taşındı. Bir dönem Biri Bizi Gözetliyor programını sunan Ahu Yağtu, birçok reklam filmi ve dizide rol aldı. Ahu Yağtu ilk evliliğini 22 yaşındayken Doğan Akçura ile yaptı ancak bu evlilik 5 yıl sürdü. Mart 2012'de ise ünlü komedyen Cem Yılmaz ile evlendi. Cem Yılmaz ile de kısa bir süre sonra ayrılan Ahu Yağtu'nun bu evlilikten Kemal adında bir oğlu var.