Son Paylaşım

Aleyna Tilki dünya starı Shakira'yı yetersiz bulmuş

Sonpaylaşım : Aleyna Tilki, İstanbul'u coşturan Shakira'nın performansını beğenmedi.

11 yıllık aranın ardından Türkiye'ye gelen Shakira, Vodafone Park'ta muhteşem sahne performansıyla sevenlerine harika bir gece yaşattı. El Dorado Dünya Turnesi kapsamında sahne alan dünyaca ünlü şarkıcı, 4 kostüm değiştirerek 2 saat boyunca ara vermeden 20 şarkıyı canlı olarak seslendirdi.

 

2018/07/12/sdf.jpg

 

Yaklaşık 35 bin kişinin izlediği konsere ünlü isimler de akın attı. Kenan Doğulu - Beren Saat, Ezgi Mola, Betül Demir, Funda Arar - Febyo Taşel, Ali Sunal - Nazlı Kubanzade, Buğra Gülsoy, Seçkin Özdemir - Beste Özdemir, Deniz Akkaya, Ferhat Göçer'in de aralarında olduğu birçok ünlü isim Shakira'yı dinlemek için Vodafone Park'taydı.

 

2018/07/12/shakira.jpg

 

Ünlü isimler, Shakira'nın etkili performansına hayran kalırken, dünyaca ünlü starı izlemeye gelen Aleyna Tilki, Kolombiyalı yıldızın performansını beğenmedi. Aleyna Tilki, 35 bin kişinin izlediği konser için, "Stat boş kaldı, sahnesine hazırlanmamış, özensiz buldum, çok üzücü" açıklamasını yaptı.

18 yaşındaki Aleyna'nın, 2 saat boyunca farklı kostümler ve dans şovlarıyla büyüleyen, sahnede gitar, davul ve keyboard çalarak yeteneklerini konuşturan Shakira'yı yetersiz bulması şaşırttı.

Muhteşem dans performansları ile binlerce kişiyi coşturan Kolombiyalı yıldız, stadyum konserine hayran kalanlara etkileyici bir gece yaşattı.