Son Paylaşım

Aleyna'nın ABD'deki villasının kirası dudak uçuklattı

Dil eğitimi için 2 aydır Amerika'da bulunan Aleyna Tilki 1+1 daire yetmeyince göl kenarında villa kiraladı. Haftalık kirası ise dudak uçuklattı.

Amerika'da yaklaşık 2 aydır dil eğitimi alan Aleyna Tilki'nin gözlerden uzak yaşantısına dair detaylar ortaya çıkmaya başladı. Los Angeles'ta bulunan genç popçu, ilk etapta okuluna yürüme mesafesinde 1 oda 1 salon büyüklüğünde bir daire kiralamıştı.

HAFTALIĞI YAKLAŞIK 10 BİN 

Ancak zaman geçtikçe evin küçüklüğünden şikayetçi olan Tilki, geçtiğimiz günlerde İrvine bölgesinde yeni bir ev arayışına girdi. Takvim'in haberine göre North Lake isimli göl kıyısında gönlüne göre bir villa bulan güzel şarkıcı, hemen yeni evine taşındı. Haftalık kirası 2 bin 800 dolar (yaklaşık 10 bin 500 TL) olan 3 oda 1 salon villaya hayran kalan Aleyna, önceki gün yeni mahallesinden de instagram'da paylaşım yaptı.

2018/01/10/a_1.jpg

HER SABAH YÜRÜYÜŞ YAPIYOR 

Okula giderken çevredeki evlerin videosunu çeken genç popçu, bu sayede de yeni yuvasının dışarıdan nasıl göründüğü hakkında da ipucu verdi. Yaklaşık 3 ay daha ABD'de kalıp İngilizce'sini ilerletmeyi planlayan Aleyna Tilki, yeni evinin bulunduğu North Lake kıyısında da her sabah yürüyüş yapıyor. Sporunu ABD'de de aksatmayan 17 yaşındaki popçu, göl kenarındaki yürüyüşlerde hem huzur bulup hem de formunu koruyor.