Son Paylaşım

Alişan'a düğünde 1 TL takılmış

Sonpaylaşım : Düğünü hakkında anılarını anlatan şarkıcı Alişan, "Biri 1 TL hediye etmiş, bulmak için defalarca düğün CD'sini izledim" dedi.

Kanal D'de yayınlanan 2. Sayfa programının konuğu Alişan oldu. Mayıs ayında Buse Varol ile dünyaevine giren ünlü türkücü, düğün günü yaşadıkları hakkında açıklamalarda bulundu.

 Alişan, düğünde bir kişinin kendilerine altın kutusunda 1 TL para hediye ettiğini ve kimin yaptığını bulmak için düğün CD'sini defalarca izlediğini söyledi.

İşte Alişan'ın o açıklaması:

"Biz de gittik düğünlere, böyle bir şey bekliyorduk. Düğünde takılan altınları ellemedik bankada duruyor. Hatta düğünde bir kesenin içinden 1 TL çıktı. Kimin olduğunu bulmak için düğün kasedini defalarca izledim. Bir arkadaşım düğün hediyesi olarak araba hediye etmek istemişti. Buse'ye bir araba kiralamıştık. Araba sıfırdı. Buse de çok sevdi. Ben de ona böyle bir jest yapmak istedim. Bize en büyük hediye çocuğumuz. Sinan Akçıl daha düğün başlamadan erken gitti. Bana gelip 'Benim işim var, ben düğüne Cumhurbaşkanımızı görmeye geldim' dedi. Sinan bana bir şey takmadı düğünde. "