Son Paylaşım

Alişan’dan Mahsun Kırmızıgül’e şoke eden sözler!

Müzik yaşamına başladığı ilk dönemlerde aynı plak şirketinde bulunan Mahsun Kırmızıgül’le arası açılan Alişan’dan şoke eden sözler…

Oğlu ile gezdiği sırada yanına gelen basın mensuplarına konuşan Alişan’dan açıklamalar… Yeni şarkı arayışı içinde olduğunu ve günümüzde iyi bir şarkıya bir albüm parası yatırıldığını belirten şarkıcı, ‘Var ya’ şarkısı için o dönem 100 bin TL’ye yakın bir para ödediğini, ‘İyi şarkı olsun yine o parayı veririm’ dedi.

‘Kendisini çok sevmediğim için…’

Gazetecilerin “Mahsun Kırmızıgül müzik hayatına geri dönüyormuş, bu konu hakkındaki görüşleriniz nelerdir?” sorusuna ilk başta yanıt vermek istemeyen Alişan, daha sonra çarpıcı açıklamalar yaptı.

İlk olarak, “Ben o beyefendi ile ilgili konuşmak istemiyorum. Kendisini çok sevmediğim için hiçbir şey söylemeyeyim” diyen Alişan, Mahsun Kırmızıgül’e neden bu kadar kızgın olduğunu söylemedi. Ancak flaş açıklamalarda bulundu. İşte Alişan’dan Mahsun Kırmızıgül’ü hedef alan açıklamaları:

‘Her yere dönebilir’

“Mahsun çok döndüğü için her yere dönebilir. O yarın sinemaya öbür gün başka yere… Baktı döndüğü yerde para yok başka yere de döner. Her yere dönebilir!”

Gazetecilerin, “Aranızda neden böyle bir kırgınlık oldu” sorusuna Alişan, “Ben nedenlerini geçmişte çok anlattım. Hiçbir dönem abi-kardeş ilişkimiz olmadı. Eğer müziğe dönerse kendisine katkısı olur” cevabını verdi.