Son Paylaşım

Arda Öziri'nin ölümünün ardından parti düzenledi

Sonpaylaşım : Arda Öziri'nin eski sevgilisi Vildan Örnek, ünlü oyuncunun vefatından 40 gün sonra dansözlü doğum günü partisi düzenledi.

27 Mayıs'ta geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden oyuncu Arda Öziri, herkesi yasa boğmuştu.

Arda Öziri'nin 6 yıllık sevgilisi Vildan Örnek, acısını sosyal medya hesabında paylaştığı “Eşim, dostum, arkadaşım, sırdaşım ne çok şey oldun hayatımda. Hayatıma girdiğin ilk günden beri (27.05.2012) şimdi tam 6 yıl sonra aynı gün kaybettim seni. Acımın tarifi olamaz. Sen babana kavuştun, bir gün biz de sana kavuşacağız. Hayatıma kattıkların için sana binlerce kez teşekkür ederim güzel insan…#ardaöziri” satırları ile dile getirmişti.

 

2018/07/10/s.jpg

 

40 GÜN SONRA EĞLENCE

Vİldan Örnek, önceki akşam yeni yaşını kutladı.

Eski sevgilinin, Arda Öziri'nin ölümünden 40 gün sonra organize ettiği dansözlü doğum günü partisi, Cengiz Çolak'ın tepkisini çekti.

 

2018/07/10/adf.jpg

 

'HEPİNİZİ SİLİYORUM, YAZIKLAR OLSUN!'

Parti fotoğraflarını sayfasında paylaşan Cengiz Çolak, altına şu notu düştü:

"Bu fotoğrafta gördükleriniz Arda'nın kız arkadaşı ve en yakın gördüğü dostları... Ben bu adamın kırkının duasını dün yapmışken, maalesef sevgilisi çalgılı doğum gününü kutluyor. Vildancığım! her sene doğum günün oluyor, bari biraz daha sade yapsaydın. Olan gerçekten ölene oluyormuş. Hepinize yazıklar olsun. Hepinizi siliyorum, hayatınızda başarılar diliyorum. Umarım ömrünüz uzun olur"