Son Paylaşım

Arda Turan Berkay'ın eşine asılmış

Sonpaylaşım : Dün gece Emirgan'da buluşan Berkay ile Arda Turan, Arda Turan'ın Berkay'ın eşine asılması sebebiyle fena tartıştı.

Arda ile Berkay hakkında flaş bir iddia ortaya atıldı. Futbolcu Arda Turan ile Berkay dün gece Emirgan Gizli Kalsın'da birliktelerdi.

Hürriyet'ten İsmail Bayrak'ın haberine göre; Ünlü ikili bilinmeyen bir sebepten dolayı tartışmaya başladı.

Kısa süre sonra kavga büyüyüp ikili birbirine girince Arda Turan, Berkay'ın burnunu kırdı.

Bu olayın ardından Berkay ve eşi mekandan ayrılıp hastaneye giderken Arda Turan ise mekanda kaldı.

Olayla ilgili Habertürk yazarı Esin Övet'e konuşan Özlem Ada Şahin şu ifadeleri kullandı:

"Esin, bir anda Arda koluma dokundu kulağıma eğildi ve 'Evli olmasam seni kaçırmazdım. Çok güzel kızsın' dedi. Ben de 'Ne diyorsun kendine gel' dedim. Berkay gördü ve duydu. Sonra Arda'nın kulağına eğilip 'Eşimi gönderiyorum şimdi erkek erkeğe konuşağız' dedi. O anda bana döndü Berkay 'Hadi eve göndereyim seni' dedi. Ve tam kafasını çeviriyordu ki Arda o anda yumruğu patlattı. Bir anda oldu. Berkay asla bir kere bile dokunmadı ona. Bir kere bile vurmadı. Sadece sakin bir şekilde, Özlem'i göndereyim 'konuşacağız erkek erkeğe' dedikten sonra Arda yumruk attı. Berkay'ı kanlar içinde çıkarttılar oradan. Direk hastaneye götürdüler. Saat 16.00'da ameliyata giriyor. Ya sesine bir şey olursa. Berkay sesi ile ekmek parası kazanan birisi. Olacak iş mi? Ben Arda'nın karısını tanıyorum. Selamlaşıyoruz, oturuyoruz, kalkıyoruz. Karısı hamile evde. Olacak iş mi Esin?"