Son Paylaşım

Arda Turan Shakira ve Gerard Pique'ye İstanbul'u gezdirecek

Sonpaylaşım : El Dorado World Tour kapsamında tüm dünyayı dolaşan Shakira, İstanbul konseri öncesi özel açıklamalarda bulundu.

Dünya yıldızı, El Dorado World Tour'un Londra ayağında muhteşem bir şova imza atarak konser verdi. HT Magazin yazarı Bülent İpek'e konuşan Shakira, İstanbul konseri öncesi açıklamalarda bulundu.

Shakira, 11 Temmuz'da Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın da şahsi desteğiyle Vodafone Park'ta konser verecek. Üçüncü kez İstanbul'a gelecek olan Pop yıldızı, 11 yıl önce Kuruçeşme Arena konserinde hayran kaldığı Boğaz’a övgüsünü yineledi. Konaklamak için Grand Tarabya’yı seçen Kolombiyalı şarkıcı, Atatürk Havalimanı’na indikten sonra yardımcılarıyla Yeşilköy sahiline yanaşıp özel tekneyle oteline geçecek. Konser için de deniz yolunu tercih eden Shakira, Vodafone Park'a tekneyle Kabataş'a giderek ulaşacak.

ARDA, PIQUE’Yİ DAVET ETTİ

Shakira, üçüncü kez geleceği Türkiye’yi ve İstanbul’u çok sevdiğini söyleyerek, “Heyecanım konser günü yaklaştıkça daha da artıyor, İstanbul’u çok seviyorum” dedi.

Shakira, Arda Turan’ın eşi Gerard Pique’yi İstanbul’a davet ettiğini, İspanya Milli Takımı’nın Dünya Kupası’ndan elenmesi halinde Turan’ın kendisine ve eşine İstanbul turu attıracağını söyledi.