Son Paylaşım

Asena Atalay ve Caner Erkin'in velayet davasında gerginlik

Caner Erkin ve Asena Atalay arasındaki oğulları Çınar için devam eden velayet davasında Atalay, Erkin'i temsil eden avukatlarla gerginlik yaşadı.

Caner Erkin’le görülen velayet davasına gelen Asena Atalay muhabirlerin ‘Çınar’a kardeş geliyormuş’ sorusu üzerine ilginç bir yanıt verdi.

Caner Erkin’in eski eşi Asena Atalay’dan olan oğlu Çınar’ın velayetini anneden almak için açtığı davada gergin anlar yaşandı. Beşiktaşlı futbolcu görülen davaya katılmasa da eski eşi Asena Atalay'ın, Caner Erkin'in avukatlarıyla sık sık atışmalar yaşadı.

"CANER DE OĞLUNA SAHİP ÇIKSIN"

Atalay, "Bu dava çocuk davası, para davası değil. Caner gelip oğluna sahip çıksın" diye bağırken gerginlik üzerine salonu terk eden hakim tarafların tartışmayı bitirmesi üzerine, "Sizi tutuklama ve bir hafta yatırma yetkim var. Ama gestapo gibi yargılama istemiyorum. Ben magazini bilmem hakimim. Kararlarımla konuşurum. Asena anne olarak hisleriyle konuşuyor. Ama avukatlar saygılı olmalı" diyerek tarafları uyardı.

"EVLİ DE DEĞİLİM, HAMİLE DE"

Davanın sona ermesinin ardından salondan çıkan Asena Atalay ise çıkışta kendisini bekleyen magazin muhabirleriyle konuştu. Atalay'a, "Çınar'a kardeş geliyormuş" denmesi üzerine ise ünlü sunucudan ilginç bir yanıt geldi. 

Asena Atalay, "Valla ben evli değilim hamile de değilim" dedi.