Son Paylaşım

Asena Atalay'dan , Hayko Cepkin'le ilgili çirkin paylaşım

Olaylı yaşamı ile magazin gündeminden düşmeyen Asena Atalay'ın Instagram hikayesinde Hayko Cepkin ile ilgili yaptığı paylaşım takipçilerinden tepki çekti.

Futbolcu Caner Erkin ile evliliği ve sonrasında açtığı davalarla gündemden düşmeyen Asena Atalay bu kez İnstagram'dan Hayko Cepkin'e sataştı. 

Asena Atalay Instagram hikayesinde yaptığı paylaşımla doğuştan sağ göz kapağı düşük olan Hayko Cepkin'le alay etti. Cepkin ile birlikte tek farı arızalı olan bir otomobil fotoğarafı paylaşan sunucu gülen surat emojisi de eklemeyi ihmal etmedi.

2018/01/12/cepkin.jpg

İnsanların fiziksel özellikleriyle dalga geçerek kendini eğlendiren Asena Atalay takipçilerinden tepki gördü. İnsanların fiziksel görünüşleriyle dalga geçmenin yanlışlığına vurgu yapat takipçileri "Hayko, bu kusurunun ameliyatla düzelebileceğini bildiği halde bıçak altına yatmak istemiyor. O, bunu sorun etmezken senin böyle dalga geçmen çok yanlış" diye yorumda bulundu.

Hayvan sevgisiyle, yaptığı projelerle örnek sanatçılardan biri olan Hayko Cepkin'in Asena Atalay'ın bu paylaşımı için ne diyeceği merak ediliyor.