Son Paylaşım

Aslıhan Doğan: Kimseye istediğini vermeyeceğim

Sonpaylaşım : Arda Turan'ın eşi Aslıhan Doğan'dan ünlü futbolcunun Berkay'ın eşi Özlem Ada Şahin'e asıldığı iddiasına yanıt geldi.

Aslıhan Doğan, Arda Turan ile Berkay arasında yaşanan gerginlik hakkında sessizliğini bozdu. Sosyal medya hesabından bir açıklama yayınlayan Aslıhan, "Kimseye istediğini vermeyeceğim" dedi.

İşte Aslıhan Doğan Turan'ın açıklaması:

"Hiçbir 3. şahsın bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte olmadığını bilmenizi isterim" diyen sosyetik güzel, "Yaşanmışlıklarıyla her daim olgunlaşmış bir insan, yetiştirilme şeklinden ötürü aile kavramının ne olduğunu iyi bilen bir evlat, tahmin edilenden çok daha güçlü bir kadın, ve en önemlisi bir anne adayı olarak yazıyorum. İlişkimin ilk gününden evliliğimin bugününe kadar ne kadar saçmalık varsa önüme sunuldu. Farklı amaçlara hizmet eden, beni sosyal platformda eleştirmeyi kendinde hak gören, ve maalesef mutsuzlukla beslenen hazımsız insanlarla karşılaştım. Sabrım bir çok kez denense de bugüne dek kimseye istediğini vermedim. Bugün de vermeyeceğim. Allah'ın izniyle oğlumu kucağıma almama çok az kala, yazılıp çizilen hiçbir şeyin, ve hiçbir 3. şahsın bana ve aileme zarar verebilecek nitelikte olmadığını bilmenizi isterim. Saygılar"

2018/10/11/aslihan-dogan-turan-dan-aciklama.jpg