Son Paylaşım

Aslıhan Doğan'dan Mina Başaran paylaşımı

Arda Turan ile dünyaevine giren Aslıhan Doğan Turan Instagram hesabı açtı. Sosyetik güzelin ilk paylaşımı ise yakın arkadaşı Mina Başaran için oldu.

Arda Turan ile 2,5 yıl süren ilişkisinde muradına eren Aslıhan Doğan, geçtiğimiz gün yıldız futbolcunun Çubuklu'daki evinde gerçekleşen nikah töreniyle dünyaevine girmişti.

Aynı gün sosyetik güzelin yakın arkadaşı olduğu bilinen Mina Başaran ise bekarlığa veda partisinden dönerken yanında bulunan 7 arkadaşıyla birlikte geçirdiği uçak kazasında hayatını kaybetmiş ancak bu durum Aslıhan Doğan'dan saklanmıştı. Nikahın ardından durumu öğrenen Aslıhan Doğan, Instagram hesabından paylaşımda bulundu.

2018/03/13/aslihan.jpg

"SİZİ UNUTMAYACAĞIZ"

Uzun süredir sosyal medya üzerinde herhangi bir hesabı olmayan Aslıhan Doğan, nikahın ardından 'Aslıhan Doğan Turan' ismiyle Instagram hesabı açtı. Sosyetik güzelin ilk paylaşımı ise Mina Başaran ve hayatını kaybeden diğer arkadaşları için oldu.

Aslıhan Doğan Turan, "Mekanınız cennet olsun güzel kalpli melekler... sizi hiçbir zaman unutmayacağız" ifadelerine yer verdi.