Son Paylaşım

Aslışah Alkoçlar ile Can Yaman böyle yakalandı

Aslışah Alkoçlar ile yakışıklı oyuncu Can Yaman fena yakalandı. Ünlü çift, aşk dedikodularını yalanlamıştı ancak samimi fotoğrafları ortaya çıktı.

Aslışah Alkoçlar ile ünlü oyuncu Can Yaman yeni bir aşka yelken açtığı iddia edilmişti. Haberlerin basına yansımasının ardından Alkoçlar’dan jet yalanlama gelmişti. Alkoçlar, “Can’la sadece arkadaşız. Masada otururken bir anda fotoğrafımızı çekmişler. Şu anda sadece kariyer planlarım var” demişti.

Aslışah Alkoçlar ile Can Yaman (Instagram / MagaGenius)

Ancak Alkoçlar ile Can Yaman’ın samimi anları yine basına sızdı. Instagram’da MagaGenius hesabı ünlü çiftin fotoğraflarını paylaşarak, “Can Yaman ile Aslışah Alkoçlar romantik bir ilişkiye başladılar diye duyduk. Fotoğraflar yeni. Ben artık hızlarına cidden yetişemiyorum. Hadi bakalım bu sefer de hayırlısı olsun” notunu düştü.

Alkoçlar ile Can Yaman (Instagram / MagaGenius)

Aslışah yalanlamıştı

Alkoçlar daha önce basında çıkan aşk dedikodularını yalanlamıştı. Ancak çiftin samimi halleri Alkoçları haksız çıkardı. Ünlü çift yeni bir aşka yelken açmış gibi görünüyor.

‘Erkenci Kuş’ dizisinin yakışıklı oyuncusu Can Yaman’ın adı uzun süredir rol arkadaşı Demet Özdemir ile anılıyordu. Özdemir ile Yaman aşk dedikodularını kabul etmemişti.