Son Paylaşım

Bartu Küçükçağlayan dünya evine giriyor

Ünlü ve başarılı oyuncu Bartu Küçükçağlayan ile klinik psikolog Merve Özgüle Eylül’de yapılacak düğün için hazırlıklara başladı.

Bartu Küçükçağlayan ve Merve Özgüle evlilik için hazırlıklara başladı. Uzun süredir birlikte ünlü oyuncu Küçükçağlayan ile klinik psikoloh Merve Özgüle, sonbahar düğünü yapmaya karar verdi.

Jet Sosyete’de Gündüz karakterine hayat veren, Büyük Ev Ablukada grubunda da solistlik yapan Küçükçağlayan bekarlığa veda ediyor.

Eylül ayında yapılacak düğün ile hayatlarını birleştirecek olan çiftin sade bir tören yapacağı iddia ediliyor.

bartu küçükçağlayan evleniyor

BARTU KÜÇÜKÇAĞLAYAN KİMDİR?

1983 tarihinde Eskişehir’de dünyaya gelen Küçükçağlayan, 2001 senesinde İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nı kazandı ve İstanbul’a gitti.

Eğitim aldığı dönemde 2004 senesinde Kent Oyuncuları topluluğundan İnishmore’lu Yüzbaşı oyununda görev aldı.

2005-2007 seneleri arasında aynı topluluğun Kumarbazın Seçimi isminde rol alan ünlü oyuncu 2004 yılından itibaren de TV dizilerinde oynamaya başladı.

Haziran Gecesi, Çapkın ve Binbir Gece gibi dizilerde oynayan Küçükçağlayan, 2012-2014 seneleri arasında da Yalan Dünya’da rol aldı ve ismini geniş kitlelere duyurmayı başardı.

Kumarbazın Seçimi isimli oyunla 4 ödül kazanan Küçükçağlayan, Şeylerin Şekli ile de övgü almayı başardı.

Bartu Küçükçağlayan, Çoğunluk adlı sinema filminde Mertkan karakterine hayat verdi ve  47. Antalya Altın Portakal Film Festivali’nde en iyi erkek oyuncu ödülü dahil birkaç ödül kazandı.

Ünlü oyuncu aynı zamanda Canavar Banavar lakabı ile Büyük Ev Ablukada isimli grubun solistidir ve gitar çalmaktadır.

canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için ziyaret ediniz.