Son Paylaşım

Beckham ailesi tatilde

Beckham ailesi, Elton John’un Güney Fransa’daki lüks yatında tatilin tadını çıkarıyor. David Beckham’ın eşi Victoria’yı öpücükleri boğması dikkat çekti.

Beckham ailesi yerinde durmuyor. Dünya magazininin takip ettiği popüler aile yine tatile çıktı. David Beckham, eşi Victoria ve çocukları Brooklyn, Harper, Cruz, Romeo ile birlikte Güney Fransa sahillerine gitti. Ünlü müzisyen Elton John’un lüks yatında bir gün geçiren ailenin eğlenceli anları objektiflere yansıdı.

DailyMail‘de yer alan habere göre; 44 yaşındaki David Beckham, eşi Victoria Beckham ile romantik anlar yaşadı. Eşi Victoria’yı öpücüklere boğan futbol efsanesi, ardından güneşin tadını çıkardı. Brooklyn, Harper, Cruz ve Romeo ise Fransa sahillerinde kendilerini suya atarak renkli anlar yaşadı.

Eşi David ile zaman geçiren Victoria ise daha sonra arkadaşları Elton John ile sohbet etti. 45 yaşında 4 çocuk annesi Victoria’nın değişmeyen fiziği ve güzelliği ise dikkatlerden kaçmadı. Beyaz elbisesi ile Fransa’da parlayan Victoria, suya girmeyi tercih etmedi.

Popüler aile, 72 yaşındaki şarkıcı Elton John’un lüks teknesinde geçen sene de tatil yapmışlardı. Ünlü çift, Avrupa sahillerinde tatil yapmayı çok seviyor.

David Robert Joseph Beckham, 2 Mayıs 1975 tarihinde İngiltere, Leytonstone’da doğmuştur. Ted ve Sandra Beckham çiftinin üç çocuğundan en küçüğüdür. Victoria ise 17 Nisan 1974 tarihinde Harlow , Essex, İngiltere’de doğdu. Jacqueline ve Anthony Adams çiftinin üç çocuğundan ikinci çocuğudur. Futbol efsanesi David’in eşi ve 1990’lı yıllara damgasını vuran eski Spice Girls üyesi olarak tanınmaktadır. 4 Mart 1999 tarihinde ilk çocuğu “Brooklyn Joseph”i dünyaya getirdi. Bu doğumdan 4 ay sonra da 4 temmuz 1999 da David-Victoria çifti evlendi. 2. oğulları “Romeo James” 1 Eylül 2002 tarihinde dünyaya geldi. 3. oğulları “Cruz David” 2005 yılının Şubat ayında dünyaya geldi. 10 Temmuz 2011’de Los Angeles’da doğan kız çocuklarına “Harper Seven” adını verdiler.