Son Paylaşım

Bella-Gigi Hadid'in babası Mohammed Hadid yalanladı

Bella-Gigi Hadid'in babası Mohammed Hadid'in kendisine tecavüz ettiğini ileri süren Miranda Vasquez'in 69 yaşındaki Hadid'e attığı mesajlar ortaya çıktı.

Geçtiğimiz haftalarda Fas asıllı ABD'li modeller Bella-Gigi Hadid kardeşlerin babası Mohammed Hadid için 23 yaşındaki genç model Miranda Vasquez, kendisine tecavüz ettiğini iddia etmişti.

Konunun mahkemeye taşınması üzerine gerçekleşen davanın dosyasına 69 yaşındaki iş adamı Hadid, genç modelin kendisine attığı mesajları ekledi. Söz konusu mesajların cinsel içerikli olduğunu iddia eden Hadid, iddiaların yalan olduğunu ve Vasquez'in kendi isteğiyle görüştüğünü dile getirdi.

"PARA SIZDIRMAK İSTEDİ"

İş adamının kendisiyle görüşmek için kızlarını kullandığını öne süren Vasquez, Los Angeles’ta buluştuklarını ve daha önce reddetmesine rağmen alkol aldıktan sonra Hadid’in yatağında uyandığını iddia etmişti.

2018/03/13/miranda.jpg

Vasquez’in kendisine cinsel içerikli mesajlar ve fotoğraflar gönderdiğini savunan Hadid, modelin para sızdırmaya çalıştığını, bunu reddedince de böyle bir iddia ortaya attığını söyledi.