Son Paylaşım

Bella Thorne çıplak fotoğraflarını paylaştı

Bella Thorne, kendisini çıplak fotoğraflarıyla tehdit eden hacker’lara inat sosyal medya hesabı üzerinden söz konusu kareleri kendisi paylaştı.

Sosyal medya üzerinden yaptığı cesur paylaşımlarla sık sık magazin sayfalarını süsleyen ABD’li sanatçı Bella Thorne, hacker’lar tarafından çıplak fotoğraflarıyla tehdit edilince o kareleri kendi paylaştı.

“SİZDEN KORKMUYORUM”

Tehditlere dayanamayarak çıplak karelerini kişisel Instagram hesabı üzerinden kendisi paylaşan Bella Thorne, “Benim üzerimde hiçbir gücünüz yok. Sizden korkmuyorum. Bu olanları bir sonraki kitabımda yazacağım. Son 24 saattir kendi çıplak fotoğraflarımla tehdit ediliyorum. Berbat hissediyorum, gözetlenmiş hissediyorum. Birinin, sadece özel bir insanın görmesini isteyeceğim bir şeyi benden aldığını hissediyorum. Seni de, benim üzerimde sahip olduğunu düşündüğün gücü de s…m. Benden başka bir şey daha alamayacaksın. Bu gece gücümü yeniden kazandığımı düşünerek daha iyi uyuyabilirim. Hayatımı kontrol edemezsin, asla edemeyeceksin” ifadelerini kullandı.

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Pix u send to ur bf 😤😤

BELLA (@bellathorne)'in paylaştığı bir gönderi ()