Son Paylaşım

Bengü’nün mutluluk gözyaşları

Bebeği Zeynep’i kucağına alan Bengü, eşi Selim Selimoğlu ve kızları Zeynep ile hastaneden ayrılırken görüntülendi. Bengü, ayaküstü muhabirlerin sorularını yanıtladı.

Duygularını gazetecilerle paylaşan Bengü, “En büyük dileğimiz onu sağlıklı kucaklamaktı. Çok güzel geçti. O an çok ağladım. O an Allahla da yan yana geliyorsunuz. Hayatımın en unutulmaz anıydı. İkimizde çok sağlıklıyız. Zeynep’in kilosu her şeyi yerinde. 3 kilo 650 gram doğdu” diye konuştu.

“Bundan sonra hayatımıza anne-baba ve çekirdek aile olarak devam edeceğiz. Manevi yönde çok değişiklikler oldu. Bundan sonra normal hayatıma başlıyorum” dedi.

‘EYLÜL GİBİ SAHNELERDE’

Şarkıcı, “Şu an için erken ama sağlığım yerinde olduğu sürece sahnelere başlarım. Hem eşimi hem kızımı hem de işimi mutlu etmek için yaşayacağım. Herhalde eylül gibi sahnelere başlarım” dedi. Bebeğine kendisinin bakacağını söyleyen şarkıcı, ayrıca bir bakıcı tutacağını ifade etti.

Şarkıcı Bengü’nün dostları doğum haberini alınca odayı çiçek bahçesine döndürdü.

Bengü, kızı Zeynep’le ilk aile fotoğraflarını sosyal medya hesabından paylaşmıştı. Bu paylaşım, 290 binden fazla beğeni aldı.