Son Paylaşım

Beren Saat’i DJ Maga ile Belçim Bilgin tanıştırdı

Beren Saat ile DJ Maga aşkı haberleri gündemi çalkalamaya devam ediyor. Ortaya çıkan son fotoğraflarla çiftin aşk iddiaları güçlendi.

Beren Saat ile Kenan Doğulu çifti hakkında son dönemde ortaya atılan iddialar magazin gündemini çalkalamaya devam ediyor. Uzun süredir ünlü çiftin aralarının açık olduğu ve boşanacakları konuşuluyor. Beren Saat ve Kenan Doğulu ikilisinden konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmezken güzel oyuncu hakkında yer alan haberler gündemi karıştırdı.

Geçtiğimiz günlerde magazin sayfalarında Beren Saat’in Kenan Doğulu’dan ümidi kestiği ve DJ Maga ile yeni bir aşka yelken açtığı konuşuldu. Bu iddiaları tetikleyen durum ise DJ Maga’nın, Beren Saat olduğu iddia edilen bir kadınla samimi fotoğraflarının ortaya çıkmasıydı. Bir gece kulübünde çekilen fotoğraflar oldukça gündem yarattı.

Beren Saat’i DJ Maga ile Belçim Bilgin tanıştırmış

Bu fotoğrafın yankıları hala sürerken ortaya çıkan başka fotoğraflar iddiaları güçlendirdi. Beren Saat’in yakın arkadaşı Belçim Bilgin’in DJ Maga’yla görüntüleri ortaya çıktı. Belçim Bilgin’in DJ Maga ile çok samimi arkadaş olduğu öğrenildi.

Instagram’da MagaGenius sayfasında yer alan iddialara göre; Başarılı DJ ile Saat’i tanıştıran ve aralarında bir aşk doğmasına vesile olan yakın arkadaşları Belçim Bilginmiş.

Öyle ki Belçim Bilgin, Güzel oyuncu Saat ve DJ Maga’nın tatil yaparken ortaya çıkan fotoğrafları bu söylentileri daha da güçlendirdi.

Ayrıca Saat’in DJ Maga’nın çıktığı mekanlara sürekli gittiği, eşi Kenan Doğulu’nun yaz dönemindeki hiçbir konserine gitmediği de konuşulanlar arasında. Fransız DJ’le yasak aşk yaşadığı iddia edilen Saat, sosyal medya hesabından mutluluk pozu paylaştı. Saat’in bu fotoğrafı ise “Hakkında çıkan haberleri önemsemiyor” olarak yorumlandı.

Kenan Doğulu ve Saat çiftinden konuyla ilgili henüz bir açıklama gelmezken önümüzdeki günlerde gelişmelere takip edeceğiz.

Öte yandan Kenan Doğulu’nun güzel oyuncuyu aldattığı iddiaları da geçtiğimiz günlerde ortalığı karıştırmıştı. Haberlere göre; Kenan Doğulu gönlünü başka bir oyuncuya kaptırmıştı.