Son Paylaşım

Berfu Yenenler oğlu Kuzey’in odasını görücüye çıkardı

Berfu Yıldız, Eser Yenenler ile kucaklarına almak için gün saydığı oğulları Kuzey’in odasını sosyal meyda hesabından paylaştı.

Berfu Yıldız ile Eser Yenenler çifti, bir süredir bebek heyecanı yaşıyor. 6,5 aylık hamile Yıldız, oğlu Kuzey’in odasını hazırladı bile.

Sunucu ve komedyen Eser Yenenler’in eşi Berfu, sosyal medya hesabından oğulları Kuzey’in odasını paylaştı. Yenenler paylaşımının altına, “Kuzey’in odasını görücüye çıkarıyorum artık hazııır” notunu düştü.

Eser Yenenler ile Berfu Yıldız Nisan 2019’da nişanlanmışlardı. Yıldız’ın nişanda 3,5 haftalık hamile olduğu ortaya çıkmıştı. Popüler çift, Haziran’da ise birlikteliklerini evlilikle taçlandırdı.

Berfu Yenenler kimdir?

1985 doğumlu Berfu Yıldız Marmara Üniversitesi Mühendislik Fakültesi Endüstri bölümünde eğitim hayatını sürdürmektedir. Terazi burcudur. Bir dönem babasının mesleği nedeniyle bir sene Japonya’da yaşamıştır.

Kocaeli İzmit’te dünyaya gelen BerfuYıldız 2015 yılında katıldığı Türkiye 2015 Miss Turkey yarışmasında 4. olmuştur. Uzun süredir birlikte olduğu ünlü oyuncu, tiyatrocu Eser Yenenler ile evlilik kararı aldıkları açıklanmıştır.

Oyuncu ve komedyen Eser Yenenler, Miss Turkey 2015’te dördüncü güzel seçilen Berfu Yıldız ile geçtiğimiz yıl birliktelik yaşamaya başlamıştı.

Oğulları Kuzey’in odasını düzenleyen çiftten Berfu Yıldız Yenenler, geçtiğimiz günlerde sosyal medya hesabından heyecanını dile getirmişti. Yenenler, “Evin en tatlı yeri Kuzey’in odası oldu. Şaka gibi… Biz uraştık durduk. Yok salondu, yok mutfakti yine en güzelini Kuzey yaptı. Şanslı çocuk olacak herhalde. Odanın tamanının bitmesine de üç beş bir şey kaldı. Sonra hepsini göstereceğim” ifadelerini kullanmıştı.

“Doğurdum zannedip mesaj attılar”

Yenenler, “1 haftadır hiçbir şey paylaşmamışım. Paylaşmamışım değil hatta, paylaşamamışım. Doğurduğumu zannedip mesaj atanlar oldu. Hayır, hala doğurmadım. Sakiniz şimdilik ama hamileliği son zamanları gerçekten birazcık zormuş. Bırakın süslenip, püslenip güzel güzel fotoğraflar çekip koymayı, kolumu bile kaldırmak istemiyorum. Hamile anneler, acil desteğe! Size de aynı şeyler oluyor mu?” şeklinde konuşmuştu.