Son Paylaşım

Berkay alınmadığı otele dava açtı

Berkay, konser için İzmir’e gitti, kalmak için gittiği otele ‘problemli müşteri’ gerekçesiyle alınmadı. Mağdur edildiğini söyleyen Berkay, otele dava açtı.

Berkay Şahin, konser vermek için hamile eşi ve menajeriyle gittiği İzmir Efes’te bir otele ‘problemli müşteri’ gerekçesiyle alınmadı.

İddiaya göre otelde konaklamak isteyen ünlü şarkıcının talebi reddedildi. Şarkıcı, geçmişte konakladığı otelde diğer müşteriler tarafından şikayet edilmiş. Bu nedenle problemli müşteri listesine giren Berkay, otel dolu denilerek konaklama izni verilmedi.

Bir saat otelde konaklamak için dil döken şarkıcının talebi reddedildi. Şarkıcı, İstanbul’a döner dönmez Tüketici Mahkemesi’ne başvurdu.

Şarkıcının 150 bin liralık manevi tazminat istediği dava kabul edildi. Otel yönetiminden sert bir dilekçe sunuldu; Berkay ve ailesi geldiği gün otel doluydu ve Şahin’in otele iftira attığı belirtildi. Otelin herhangi bir kusuru olmadığı, şarkıcının manevi tazminat gerekçesiyle açtığı davanın zenginleşme aracı olarak fahiş değerde olduğu kaydedildi. Problemli müşteri diye bir kategori olmadığını belirten yetkililer, davanın reddedilmesini istedi.

Dava, Tüketici Mahkemesi’nde görülecek.

İddiaya göre; Şarkıcı, eşinin kabus gibi bir gece geçirmesi sebebiyle rahatsızlandığını ayrıca itibarının zedelendiğini söyleyerek dava açtı.

canlı tv

Daha Fazla Canlı Tv Kanalı için ziyaret ediniz.