Son Paylaşım

Berkay'dan Arda Turan'a gözdağı!

Arda Turan ile yaşadıkları kavganın ardından magazin gündemine oturan Berkay olayla ilgili olarak: "Davanın olduğu gün benim de konuşmam olacak!" dedi.

Nişantaşı'nda eşi Özlem Ada Şahin'le beraber çıkarken görüntülenen şarkıcı Berkey, Arda Turan ile ilgili gelen sorulara " Adli süreçteyiz. Davanın olduğu gün benim de konuşmam olacak. O gün benim de illa ki söyleyeceklerim var" dedi. 

Burnundaki rahatsızlığın devam ettiğini belirten Berkay, "Sağ burun deliğinde sıkıntı devam ediyor. Önümüzdeki çarşamba ufak bir operasyon geçireceğim. Sonrasında hiçbir sıkıntı kalmayacak. Bu yüzden devamlı sahneye çıkmıyorum. Hatta iki konserimi iptal ettim, ama birkaç haftaya yoğum tempomuz başlayacak" dedi.

 

MURAT DALKILIÇ'A KIRGINLIĞI GEÇMEMİŞ.... 

 

Arda Turan'ı oğlu doğduğunda hastanede ziyaret eden 23 yıllık dostu Murat Dalkılıç'a kırgın olduğunu belirten popçu, "Bizim Murat'la dostluğumuz çok farklıydı, ama kırgınlığımız baki" ifadelerini kullandı.

2018/11/10/ada-sahin.jpg

EŞİNİ ÖPÜCÜKLERE BOĞDU

 

Keyfi yerinde olan şarkıcı, ara ara eşini öpücük yağmuruna tuttu. Özlem Ada Şahin'in de eşi Berkay gibi kızı Arya'nın adını el bileğine dövme yaptırdığı görüldü.