Son Paylaşım

Burak Özçivit, bir yıl sonra Fahriye Evcen'i paylaştı!

Yakışıklı oyuncu Burak Özçivit, evlilik hazırlıkları yaptığı sevgilisi Fahriye Evcen'i bir yıl aradan sonra ilk kez sosyal medyasından paylaştı.

Birlikte rol aldıkları dizide yakınlaşıp yaklaşık üç yıldır aşk yaşayan Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çifti, ilişkilerini evliliği götürme yolunda hızlı adımlarla ilerlerken, sosyal medyada ayrı düştüler. 

Yaklaşık iki yıldır ekrandan uzak kalan Fahriye Evcen, 12 Ocak'ta 'Ölene Kadar' adlı dizi ile izleyici karşısına geçecek. Daha önce de sevgilisinin yeni projesi için oldukça heyecanlı olduğunu belirten Özçivit, bir yıl sonra ilk kez evlilik hazırlıkları yaptığı sevgilisi Fahriye Evcen ile ilgili bir paylaşımda bulundu. 

BİR YIL SONRA İLK KEZ PAYLAŞTI

Evcen, Engin Akyürek'le başrolü paylaşacağı dizide Avukat Selvi'yi canlandıracak. Burak Özçivit, ilk bölümü yarın yayınlanacak olan dizi hakkında duyduğu heyecanı sevgilsinin fotoğrafını paylaşarak gösterdi.  Özçivit, paylaşımına "Yarın akşam Selvi'yi izlemeyi dört gözle bekliyoruz"  notunu düştü.

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:294px; width:640px" />

BİRLİKTE AMA AYRI POZLAR 

Her tatil fırsatı değerlendirerek birlikte yeni ülkeler keşfeden çiftin Instagram hesaplarında birlikte çekilen fotoğraflarını paylaşmaması dikkatlerden kaçmıyor. 

Şimdiye kadar İtalya, Almanya gibi birçok ülkeye birlikte giderek romantik anlar yaşayan ikili, ayrı ayrı çektikleri fotoğraflarını paylaşmayı tercih ediyorlar. 

 • USD
  0,86
  3,8073
 • EURO
  0,63
  4,6532
 • ALTIN
  1,34
  163,12
 • PETR
  -0,54
  68,7200