Son Paylaşım

Burcu Biricik: Eşim sevişme sahnelerine karışmaz

Sonpaylaşım : Güzel oyuncu Burcu Biricik, özel hayatı ve kariyeri hakkında samimi açıklamalarda bulundu. Biricik, "Eşim sevişme sahnesine karışmaz" dedi.

Kendisini feminen değil, maskülen olarak tanımlayan Oyuncu Burcu Biricik, "Beni tanıyanlar da bunu bilir. Kadınlık, bakım, moda, konuşma, tavır, tarz... Bunlar bende hep daha maskülen. Erkek çocuğu halimi seviyorum" dedi. Eve girdiği anda eşofmanlarını giydiğini söyleyen Biricik, "- Babasız büyümüş bir kız olarak bu, savunma mekanizması gibi gelişti sanırım. Aman kimse bana tehlike arz etmesin, ortamlara erkekçe, kanka gibi gireyim diyerek kendime bir duvar ördüm" sözlerini sarf etti.

Hürriyet'ten Hakan Gence'nin sorularını yanıtlayan Biricik, hem seksi hem de masum göründüğünü, bunların bir bileşeni olduğunu ifade ederek, "İnsanların hem masum, hem seksi kıza inanıyor olması da benim için şans" diye konuştu.

Abisi olduğunu ve onunla birlikte mahallelerde erkek gibi büyüdüğünü belirten oyuncu Biricik, "Birinin elimden tutmasına gerek olmadan ve kimseye de el uzatmadan yetiştim" sözlerini sarf etti.

"İçinde var olamayacağım, İzmir'e döneyim dedim"

"Muhteşem Yüzyıl’a figürasyon olarak girmiştim. Kalabalık ve çok profesyonel bir işti. 'Allahım, bu nasıl bir sistem! Sanırım bunun içinde var olamayacağım, İzmir’e döneyim' dedim. Çevrem ve ailem devam etmem konusunda ikna etti" diyen Biricik, sonrasında küçük küçük ilerlediğini ve bir projeyle ünlü olmadığı için de memnun olduğunu belirtti. Biricik, "Bazı arkadaşlarımız bir projeyle çok ünlü oluyor ve onlara yolda öğrenme şansı verilmiyor. Oysa bu işte yetenek kadar pratik de gerekli" dedi.

"Eşim sevişme sahnelerine karışmaz"

En popüler olduğu dönemde reklamcı Emre Yetkin ile evlenmesini değerlendiren Burcu Biricik, "Zaten üç yıldır birlikteydik, birbirimize çok âşıktık. Beklemenin anlamı yoktu. Aşkımızda, saygımızda değişen bir şey yok. Hoş, zeki, eğlenceli bir adam. Âşığım. Ayrıca bana sürekli yeni şeyler öğretiyor. Dünyayı gezme tutkusu gibi..." dedi.

Eşi Emre Yetkin'in menajerliğini üstlenmesi hakkında da konuşan Burcu Biricik, "Deneme sürecindeyiz. Zaten sektörü ve çalışma şeklini bilen biri. Baktık ki evliliğe en ufak bir zarar gelecek, bu yoldan döneriz." dedi.

Hakan Gence'nin "Bir proje geldi, sevişme sahnesi var. Eşiniz menajeriniz olarak karışır mı?" sorusuna güzel oyuncu Burcu Biricik şu yanıtı verdi:

"Asla. Eşim olarak da karışmazdı, zaten öyle olduğu için evlendik. Kıskanç ve maço değildir. Mesleğimin şartlarını ve nasıl biriyle birlikte olduğunu iyi biliyor."