Son Paylaşım

Burcu Esmersoy Ayakları olay oldu

Sonpaylaşım : Ünlü sunucu Burcu Esmersoy, vücudunda en sevmediği yerinin ayakları olduğu söyledi.

Ünlü sunucu, Youtube fenomeni Danla Bilic'in kanalına konuk oldu. Kendisine Twitter üzerinden gelen soruları yanıtlayan Burcu Esmersoy, samimi cevaplar verdi. "Vücudunda beğenmediğin bir yerin var mı?" sorusunu güzel sunucu, "Ayak parmaklarım" diyerek yanıtladı. 

Esmersoy, "Sağ ayağımın baş parmaklarıyla, sol ayağımınkiler birbirine hiç benzemiyor. Sağ ayak parmaklarım başka bir ayaktan alınmış gibi." açıklamasını yaptı. Ayaklarının daha önce 38 numara olduğunu belirten ünlü sunucu, şu anda 38,5 olduğunu söyledi.

İşte Burcu Esmersoy'un ayakları:

2018/06/11/aa.jpg

BURCU ESMERSOY EVLENMEYE NASIL KARAR VERDİ?

Başarılı sunucuya, "Evlenmeye nasıl karar verdin? Doğru insan diye bir şey var mı?" sorusu yöneltildi. Burcu Esmersoy, "Doğru insan diye bir şey var. Doğru insanı bulunca evlenmeye karar verdim. İlk olarak 4 sene önce NewYork'ta tanışmıştık. Ama 10 ay önce birlikte olmaya başladığımızda medyada yer almamak adına zamanımızı yurt dışında geçirdik. O yüzden ilk seyahatimizde NewYork'a gittik. Daha sonra tekrar NewYork'a gittiğimizde Berk, aynı odayı tutmuş, aynı düzeni kurmuş bana orada evlilik teklifi etti." şeklinde cevap verdi.

 • USD
  -1,00
  4,6731
 • EURO
  -0,57
  5,4523
 • ALTIN
  -0,86
  190,74
 • PETR
  3,23
  75,4200