Son Paylaşım

Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz boşandı

Geçtiğimiz yıl New York’ta evlenen Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz İstanbul’da 10 dakika süren duruşmayla boşandı. Çift adliyeden gülerek ayrıldı.

Geçen yıl Türkiye’nin New York Başkonsolosluğu’nda evlenen Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz anlaşmalı olarak boşandı.

İstanbul 13. Aile Mahkemesi‘nde dün sabah görülen duruşmaya Esmersoy ve Suyabatmaz avukatlarıyla katıldı. Esmersoy, hakimin “Boşanmak istiyor musunuz?” sorusu üzerine “Boşanma konusunda anlaştık. Mal paylaşımı, maddi-manevi tazminat ve nafaka talebimiz yoktur” dedi.

Esmersoy ve Suyabatmaz adliyeden güle oynaya ayrıldı

Çiftin, 10 dakika süren duruşma çıkışı gülümseyerek adliyeden ayrılması dikkat çekti.

Burcu Esmersoy aldatıldı mı?

Kısa süre önce boşanma kararı alan ve 2 Aralık’ta boşanacakları söylenen Esmersoy ve Suyabatmaz, boşanma davasını öne çekmişti. Burcu Esmersoy ve Berk Suyabatmaz’ın birbirlerinden herhangi bir tazminat veya nafaka talep etmediği öğrenildi.

New York’ta dünya evine girmişlerdi

Berk Suyabatmaz, New York Türk Başkonsolosluğu’nda geçen yıl mayıs ayında nikah masasına oturmuştu. Nikah törenine Türkiye’den Berk Suyabatmaz’ın ailesi, Burcu Esmersoy’un ise kız kardeşi Müge ve yakın arkadaşları katılmıştı.

Törenden fotoğrafları sosyal medyadan paylaşan çift balayına Monte Carlo’ya gitmişti.

Burcu Esmersoy Instagram’dan bu yazıyı paylaşmıştı

Tanıştığımız yerde evlenmek nasipmiş.. Bizim mutluluğumuzu paylaşan ve kendi mutluluğu gibi yaşayan herkese çok teşekkürler.. Darısı başınıza… Sevgiler herkese mutkuluklar ve tekrar teşekkürler… Bu arada bize bu konuda yardımcı olan Türkiye Cumhuriyeti New York Başkonsolosluğu’na cok teşekkür ederiz.

Berk Suyabatmaz kimdir?

16 Mart 1978 tarihinde Antalya’da dünyaya gelen Berk Suyabatmaz, denizcilik alanında kariyerini sürdürmektedir. Kariyeri kadar ilişkileriyle gündemde olan Berk Suyabatmaz, bugüne kadar birçok ünlü isimle flört etti.