Son Paylaşım

Burcu Kıratlı yeni sezonda ekranda olacak

Burcu Kıratlı İstanbul’da bir AVM’de objektiflere takıldı ve soruları yanıtladı. Çıkan boşanma iddialarını ise yalanladı ve mutlu olduklarını belirtti.

Burcu Kıratlı Zorlu Alışveriş Merkezi’nde görüntülendi. Dizi projeleri sorulan güzel oyuncu okuduğu bir kaç senaryo olduğunu ve hepsini çok beğendiğini söyledi. Kıratlı, yeni sezonda ekranlara geleceğini de belirtti.

Sinan Akçıl ile boşanma haberleriyle ilgili de konuşan genç oyuncu boşanmanın olmadığını gayet mutlu olduklarını ifade etti.

Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl geçtiğimiz yaz Amsterdam’da nikah masasına oturmuştu. Kıratlı nikahta tercih ettiği gelinlik ile uzun süre gündemden düşmemişti.

burcu kıratlı

BURCU KIRATLI KİMDİR?

İstanbul’da dünyaya gelen genç oyuncu Burcu Kıratlı, ilk okul öğrenimini Ata Koleji’nde, orta okul öğrenimini BJK Koleji’nde, lise öğrenimini ise Bebek Yeni Yıldız Koleji’nde tamamladı.

Lisans eğitimini Yeditepe Üniversitesi İletişim Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı bölümünde alan Kıratlı, Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde Actor Studio eğitimi gördü. Kıratlı aynı yerde 2 sezon boyunca kadrolu oyuncu olarak çalıştı.

İlk dizi oyunculuğunu 2010 senesinde Elde Var Hayat isimli yapımla deneyimledi. 2013 senesinde Özcan Deniz’in yazıp yönettiği Su ve Ateş filminde de beyaz perdeye çıktı. 2014’te ise Peri Masalı adlı filmde ilk başrolünü oynadı ve saçlarını kazıtması uzun süre konuşuldu. Aynı sene Diriliş Ertuğrul dizisinde Gökçe karakterine hayat verdi. Kıratlı şu an Aşk ve Mavi adlı dizi de Mavi karakterini oynuyor.