Son Paylaşım

Burcu – Sinan Akçıl çiftinden romantik sözler

Boşanacakları konuşulan ancak evliliklerindeki sorunların üstesinden gelen Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl, altıncı aylarını Instagram’dan kutladılar.

Ocak ayında hayatlarını birleştiren Burcu Kıratlı ve Sinan Akçıl çifti, bir süredir sorunlar yaşadıkları evliliklerindeki pürüzleri giderdiler.

Evliliklerini sona erdirecekleri konuşulan çiftten Sinan Akçıl geçtiğimiz haftalarda katıldığı bir magazin programında zor günler geçirdiklerini ancak bu günlerin geride kaldığını belirtmişti. Evliliklerinde 6’ncı ayı bitiren çift sosyal medya üzerinden birbirlerine romantik paylaşımlarda bulundu. Kıratlı, “İyi ki benim kocamsın” derken, Akçıl ise “Sıfır siyah, bana her gün beyazsın” dedi.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Ruh eşim.. Kaderim. dedik birbirimize… Aşkınla.. sabrınla.. enerjinle.. BİZ olabilme gücünle… Harika bir koca mükemmel bir eş oldun. Ve her gün üstüne koyarak olmaya devam edıyosun. Asıl Zor zamanlarda insanlar tanır ya birbirini ve gerçek duygu asıl o zaman çıkar ya ortaya…. Bi kez daha iyi ki seni seçmişim dedim.. iyi ki benim kocamsın dedim.. Benim bütün inatçılığıma ve asiliğime rağmen beni dinginleştirdin Şimdi Seninleyken daha Ben daha çocuk daha kadın oluyorum. Birlikte tek kişi olmak, aile olmak, gülmek, Goy Goy yapmak 😉 Dertleşmek… Bir ömür… 6. Ayımız kutlu olsun Sevgilim.. Kocamm 🖤 @sinanakcil

Burcu Kıratlı Akçıl (@burcukiratli23)’in paylaştığı bir gönderi ()