Son Paylaşım

Caner Erkin ve Şükran Ovalı'dan aşk dolu paylaşımlar

Futbolcu Caner Erkin ve geçtiğimiz hafta evlendiği oyuncu Şükran Ovalı, aşk kokan paylaşımlarıyla düşman çatlattı. 

2 Ocak'ta İtalya'nın Roma şehrinde sadece yakın dostlarının katıldığı sade bir törenle dünya evine giren Caner Erkin ve Şükran Ovalı çiftinden aşk dolu paylaşımlar geldi. Bir haftalık yeni evli çift, aşkları sosyal medyalarından ilan ettiler. 

"KENDİMİ BULDUM SENDE"

Beşiktaşlı futbolcu, Instagram hesabından eşiyle birlikte çekilmiş romantik bir fotoğrafına "Kendimi buldum Seninle senin o güzel kalbinle güzelliğinle iyiliğinle ve karakterinle benim hayatıma giren bir meleksin.Nefes aldığım sürece hep seni yanımda eşim,dostum,hayatım olmanı istiyorum kadınım iyi ki varsın " notunu düşerek paylaştı. 

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:414px; width:640px" />

"İYİ Kİ BULDUN BENİ"

Güzel oyuncu Şükran Ovalı eşinin bu ilanı aşkına yanıtsız kalmayarak, o da duygularını sosyal medya üzerinden paylaştı. Ovalı Caner Erkin'le eğlenceli bir fotoğraflarına, "Gülmelerimiz karışsın birbirine vazgeçmeyelim ne bizden ne gülümsemekten.. iyi ki buldun beni sabrettin ,vazgeçmedin . Seni tanıdığım her ana şükürler olsun.. çok seviyorum seni eşim ,yoldaşım,kıymetlim.dilerim ki umut olsun aşka aşkımız.. bi ömür sürsün sevgimiz"  notunu düşerek eşinin aşkın cevap verdi. 

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:414px; width:640px" />

 • USD
  -0,02
  3,8117
 • EURO
  0,13
  4,5159
 • ALTIN
  0,14
  154,10
 • PETR
  0,08
  62,8100