Son Paylaşım

Cansel Çördük'ten Arda Turan Açıklaması

Instagram hesabı hacklenen Cansel Çördük, hesabını geri aldığını ve Arda Turan'la olduğu iddia edilen yazışmalarla ilgili bir açıklama yaptı.

'Kısmetse Olur' programı ile ünlenen Cansel Çördük'ün Instagram hesabı hacklenmiş ve Arda Turan ile olduğu iddia edilen mesajlaşmaları sosyal medyada hızlıca yayılmaya başlanmıştı.

Hesabı hacklenen Cansel'in özel yazışmaları deşifre oldu. Bu yazışmalar arasında Barcelona'da top koşturan futbolcu Arda Turan'ın da bazı mesajlarının da olduğu öne sürüldü.

Uşak Sportif forması giyen ABD'li basketbolcu D'Angelo Harrison'un da Cansel'e Instagram'dan mesaj attığı ortaya çıktı.

Instagram hesabını geri aldığını söyleyen Cansel Çördük, "İnternetten bulduğu ultrason fotoğraflarını ve özel mesajlalarımı yayınlayarak adıma paylaşım yapan, beni ve karşıdaki kişileri kötü duruma sokmaya çalışan kişi ile ilgili hukuki işlemlere başlayacağız." dedi.

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:486px; width:600px" />

'GÜNDE 1500 KİŞİ İLE MESAJLAŞIYORUM'

Instagram hesabından canlı yayın yapan Arda ise bu haberleri yalanlarken, 'Benim kimseyi bulduğum falan yok. Bırakın bu magazin işlerini. Yok mesaj atmışım, yok o bu... Ben günde bin 500 kişiyle sosyal medyadan yazışıyorum. Onun için bırakın bu işleri. Keyfinize bakın. Fotoğraf çekiyorlar falan. İstanbul’a geliyorum 20 kişiyle yemek yiyorum. Arkamdan dedikodu yapıyorlar. bırakın bunları.'  açıklaması yaptı.

 

 • USD
  0,36
  3,8496
 • EURO
  -0,05
  4,5150
 • ALTIN
  -0,05
  153,21
 • PETR
  -0,88
  64,1500