Son Paylaşım

Cenk Tosun'a eşi Ece Tosun'dan duygusal mesaj!

Everton'a transfer olarak herkesi gururlandıran yıldız golcü Cenk Tosun'a sosyal medyadan bir destek de eşi Ece Tosun'dan geldi.

Geçtiğimiz hafta Beşiktaş macerasına son vererek 22 milyon Euro bonservis ücreti karşılığında Premier Lig ekiplerinden Everton'a transfer olan Cenk Tosun'a, siyah-beyazlı kulüp ve taraftarların sosyal medya üzerinden verdiği büyük desteğin ardından genç golcünün eşi Ece Tosun da kişisel Instagram hesabından duygusal bir paylaşımda bulunarak, "Ben sana hep inanıyor olacağım!" dedi.

CENK'İ DUYGULANDIRAN PAYLAŞIM

Günlerdir Türk futbolseverlerin yoğun ilgisiyle karşılaşan ve her takım taraftarları tarafından destek mesajlarına boğulan Cenk Tosun'a, sosyal medya üzerinden bir destek de eşinden geldi. Ece Tosun yaptığı paylaşımda, "Bu hayatta her şey inanmakla başlar.. herkesden önce kendin başaracağına inanacaksın. sen inandın, sabrettin, çabaladın, pes etmedin, çalıştın, yeri geldi daha fazlasını hak ettiğini düşünüp üzüldün ama çalışmayı bırakmadın ve şuan hayallerinden birini gerçekleştiriyorsun. İstedikten sonra başaramayacağın hiç birşey yok bu hayatta! Bir gün her şey bittiğinde ya da olur ya kötü gittiğinde bile ben sana inanıyor ve ömrüm boyunca seninle gurur duyuyor olacağım. O zamannn hayatımızın yeni sayfasını açmış bulunuyoruz.. Nice başarılara aşk" ifadelerine yer verirken, Cenk Tosun ise, "Ömrüm benim.. iyiki hayatımdasın.. Bu büyük sınavıda allahın izniyle birlikte aşacağız" yanıtını verdi.

2018/01/07/ece.jpg