Son Paylaşım

Danla Bilic Gigi Hadid ile buluştu

Danla Bilic, Victoria’s Secret’ın dünyaca ünlü top modeli Gigi Hadid ile bir araya geldi. Instagram’dan fotoğraf paylaşan Bilic, “Anne kızın aşık oldu” dedi

Danla Bilic, Gigi Hadid ile bir araya geldi. Ünlü Youtuber Bilic, sosyal medya hesabından Gigi Hadid ile olan fotoğrafını paylaştı.

Moda dünyasının ünlü top model kardeşleri Hadid’ler magazin dünyasının gözünü üstlerine topluyor. Türk Youtuber Danla Bilic de Hadid kardeşlerin ablaları Gigi ile bir araya geldi.

Bir etkinlik sebebiyle bulunan Hadid ile Bilic, güzellikleriyle Instagram‘da beğeni topladı. Güzel Youtuber, sosyal medya hesabından paylaştığı fotoğrafın altına, ” Anne kizin asik oldu agzini kapatamiyor” notunu düştü.

Danla Bilic, yaptırdığı mide küçültme ameliyatı ve estetikler ile magazinde oldukça konuşulmuştu. Ünlü Youtuber, “Her hali ile çok mutlu bir kız iken dışarıda insanların fotoğraflarımı çekip olay yaratmalarından, sürekli bir yerlerimi saklamaktan çok bunaldığımı fark ettim” demişti. Bilic, “Duygusal olduğuma bakmayın eminim çok daha güzel günler beni bekliyor. Bu zor günlerde eleştirmek yerine yanımda olmanızı istiyorum.” şeklinde konuşmuştu.

Danla Bilic kimdir?

Gerçek adı Neslihan Damla Akdemir olan Danla Bilic, 5 Ekim 1994 tarihinde dümyaya geldi. Aslen Kütahyalı olan Danla Bilic, Beykent Üniversitesi Psikoloji Bölümü’nde lisans eğitimini sürdürüyor. Dünyaca ünlü sosyal medya platformu olan YouTube’da paylaşmış olduğu makyaj videoları ile milyonlarca kişiye ulaşsa da ilk olarak Twitter’da dikkatleri üzerine çekti.

Youtube’da paylaştığı makyaj videolarında yaptığı sert eleştirileriyle fenomen oldu. Samimi ve doğal kişiliği sayesinde kısa bir süre içerisinde bir milyon takipçiye sahip oldu. Paylaşmış olduğu videolara verdiği isimlerle de dikkatleri üzerine toplayan Bilic, kendi makyaj markasını oluşturdu.