Son Paylaşım

Danla Bilic'ten 'suç duyurusu' açıklaması

Sonpaylaşım : Danla Bilic 'çocuklara kötü örnek oluyorlar' gerekçesiyle açılan davaya ilişkin açıklama yayınladı.

“Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği" sosyal medya fenomenleri Kerimcan Durmaz, Enes Batur ve Danla Bilic hakkında "çocuklara kötü örnek oluyorlar" gerekçesiyle suç duyurusunda bulunmuştu. 

'ÇOCUKLARINIZIN PEŞİNE DÜŞÜN'

Danla Bilic, İnstagram hesabından açıklama yayınladı. Bilic, "Ağlamasın diye el kadar çocuklarınızın eline verdiğiniz telefonların tabletlerin ilgisizliğinizin peşine düşmelisiniz bizim değil" dedi.

2018/11/07/danla-bilicten-suc-duyurusu-aciklamasi.jpg

işte o paylaşım:

"Ağlamasın diye el kadar çocuklarınızın eline verdiğiniz telefonların tabletlerin ilgisizliğinizin peşine düşmelisiniz bizim değil. Geriye kalan yetişkinler zaten ne izleyip izlememeleri gerektiğine kendileri karar verebilir. Çocuklarınızı bilinçli yetiştirmenin yolu yetişkin insanların özgürlüğünü kısıtlamak için çaba göstermek, hedef göstermek, linç ettirmeye çalışmak değildir. Televizyonda, internette onca ağza bile alınmaması gereken tarzda içerikler varken kendi kendimize, yalnızca eğlence amaçlı kimseyi hedef göstermeden yaptığımız videoların peşine düşmeniz sadece ve sadece pirim içindir. Bunun farkında olduğumuzu bilmenizi isteriz"

2018/11/07/danla-bilicten-suc-duyurusu-aciklamasi_1.jpg