Son Paylaşım

Demet Akalın’dan Taner Ölmez’e destek!

Yazar Nuran Yıldız’ın Taner Ölmez’in oynadığı reklam fimini eleştiren yazısına ünlü şarkıcı Demet Akalın tepki gösterdi.

Demet Akalın eleştiriye sert çıktı… Mucize Doktor dizisinde Ali Vefa karakterini canlandıran Taner Ölmez, sosyal sorumluluk mesajı veren bir reklamda oynadı. Yazar Nuran Yıldız, Taner Ölmez’in reklamda rol almasını eleştiren bir yazı yazdı. Bunun üzerine ünlü şarkıcı Demet Akalın, Yıldız’a tepki gösterdi. 

‘Bir kariyer ancak böyle harcanır’

Yıldız, “Kırk yılda bir de olsa bir oyuncu bulundu diyorsun. Oyunculuk iyi, dizideki karakter iyi.

Fox Tv’de, “Mucize Doktor”un Taner Ölmez’inden söz ediyorum. Dizi sağlık sektöründe bir hayal satıyor, o hayali de izleyici alıyor. Taner Ölmez o dizide, saflığın, temizliğin, iyiliğin simgesi olarak hızla kalplerde yükselirken…

O da ne? Bulaşık deterjanı reklamında oynuyor! O deterjan ki, satış için çevre duyarlığını kullanıyor. Tam da Doktor Ali Vefa’nın saflığına izleyicinin teslim olduğu anda, elinde deterjanla Taner Ölmez çıkıyor.Bir kariyer ancak böyle harcanır, bir dizi ancak böyle baltalanır” şeklindeki sözleri ile eleştirdi. 

Akalın’dan destek!

Akalın bunun üzerine ‘’Jean reklamı olsa harcanmıyor muydu? Hiç olmazsa sosyal sorumluluğa da el atmış! Suyu kullanmayın demiş ben bile paylaştım aferin iyi yapmış güle güle harcasın’’ yorumunu yaptı.