Son Paylaşım

Demet Akalın'dan zehir zemberek sözler

Tarsus'taki konserinde hayranına ayağındaki çizmeleri hediye eden Demet Akalın internette satışa çıkarıldığını öğrenince ateş püskürdü.

2017'nin son konserini 27 Aralık günü Tarsus'ta veren ünlü şarkıcı Demet Akalın ogün doğum günü olan hayranına sürpriz yaptı. Sevilen sanatçı sahneden bir süre sohbet ettiği hayranının doğum günü olduğunu öğrenince ayak numarasını sordu ve sonra da kimliğini isteyerek doğum gününü kontrol etti.

ALDIĞI HABERLE ÇILGINA DÖNDÜ 

Akalın bunun üzerine ayağında bulunan 7 bin lira değerindeki çizmeleri hayranına hediye etti. Konserin sonunda kuliste ağırladığı hayranına çizmeleri hediye eden sanatçı aldığı haberle çılgına döndü. 

Akalın'ın başka bir hayranı hediye çizmelerin internette satışa çıkarıldığını iletti. Durumu öğrenen Demet Akalın hayranıyla ilgili zehir zemberek sözler sarf etti.

YAZIK, GERİ GÖNDER

Akalın sosyal medya hesabından, "Bazen bazıları gerçekten hiçbir şeyi hak etmez! Numaramız aynı dedin! Hediye hatıra olarak saklanır satışa çıkmaz. Yazık geri gönder ben başka kıymet verecek gerçek bir fanıma veririm." paylaşımında bulunarak o hayranına ateş püskürdü.