Son Paylaşım

Demet Şener'in beğendiği yorum olay yarattı!

Sonpaylaşım : Aralarında 16 yıllık husumet bulunan Demet Akalın'ın boşanmasının ardından Demet Şener'in beğendiği yorum olay yarattı.

Demet Akalın, 16 yıl önce birlikte olduğu İbrahim Kutluay ile ayrılma nedeninin Demet Şener olduğunu iddia etmişti. 2005 yılında dünyaevine giren Kutluay ile Şener, ihanet yüzünden ayrılık kararı aldı. Ünlü çiftin ayrılmasının ardından Demet Akalın da 6 yıllık evliliğini yaşanan maddi sorunlar nedeniyle dün sonlandırdı.

Tüm bu gelişmeler yaşanırken Demet Şener'den olay yaratacak bir hamle geldi. Şener, paylaşımının altına yapılan, "Ne demişler sen doğru dur Allah eğrinin cezasını verir. Sen çok asil bir bayansın. Senin günahını alanlar bir bir dökülüyor" yorumunu beğendi. Böylece Demet Şener'in, Demet Akalın- Okan Kurt boşanma haberlerine nasıl tepki verdiği de ortaya çıkmış oldu.

İşte Şener'in o beğenisi:

2018/09/12/ca.jpg

DEMET AKALIN'DAN TEPKİ GECİKMEDİ

Bir sosyal medya hesabında Demet Şener'in bu beğenisi paylaşılınca Demet Akalın'dan tepki geldi. Ünlü popçu, "Beni bu kadınla aynı sayfaya koymayın rica ediyorum" mesajını paylaştı.