Son Paylaşım

Demi Moore kitabında şoke eden itiraflar!

Demi Moore, Inside Out adlı kitapta hayatını anlattı. Kitabında, 15 yaşında başından geçen tecavüz, uyuşturucu bağımlığı ve boşanmalarını anlattı.

Demi Moore, 24 Eylül’de yayınlanacak Inside Out adlı yeni kitabında hayatına ve eski eşi Ashton Kutcher ile ilişkisine dair detayları ilk kez anlattı.

Okurlar, Moore’un bağımlılık, çocukluk çağı travması ile Hayalet filminin yıldız oyuncusunun hayatının detaylarını öğrenecekler.

Annesinin, sarhoş araba kullanma ve kundaklama gibi suçlardan tutuklandığı uzun bir kaydı vardı. Gerçek babasını hiç tanımayan üvey baba ile büyüyen Moore’un çocuklu hiç kolay geçmemiş.

56 yaşındaki oyuncu, henüz 15 yaşındayken tecavüze uğradığını itiraf ettiği kitabında bu olaydan 27 yıl sonra bebeğini düşürdüğünü, alkol ve uyuşturucu kullanmaya başladığını açıkladı.

Demi Moore kitabında şoke eden itiraflar!
Freddy Moore ile Demi Moore

17 yaşında ilk evliliğini rock müzisyeni Freddy Moore ile yaptı.

Freddy ve Demi’nin evliliği bitmesine rağmen, oyuncu soyadını değiştirmedi. (Demi’nin gerçek adı Demetria Gene Guynes).

Moore, ikinci evliliğini Bruce Willis’le yaptı. 

Demi Moore kitabında şoke eden itiraflar!
Bruce Willis ile Demi Moore

Moore 6 aylıkken bebeğini düşürdü

2000’li yıllarda kendisinden 15 yaş küçük Kutcher ile olan ilişkisiyle gündeme gelen ABD’li oyuncu, 42 yaşındayken, Kutcher ile birlikte, adını Chaplin Ray koymayı planladıkları bir kız bebeğe hamile olduğunu, ancak altı aylıkken bebeğini düşürdüğünü açıkladı.

Demi Moore kitabında şoke eden itiraflar!
Ashton Kutcher

The New York Times, kitaptaki bilgilerden yola çıkarak Moore’un bebeğini kaybettikten sonra kendini alkole verdiğini, bağımlılık derecesinde ağrı kesici kullanmaya başladığını belirtti. Ayrıca o dönemde ünlü oyuncunun uyuşturucu madde kullandığı da ortaya çıktı.

Kitabında, tekrar çocuk yapmayı denediklerini söyleyen Moore, kısırlık tedavisi görse de hamile kalamadığını belirtti. Aynı dönemde Moore, Kutcher’ın kendisini aldattığını da öğrendi.

Demi Moore kitabında şoke eden itiraflar!

2003 yılında birlikte olmaya başlayan Moore ve Kutcher, 2011’de ayrıldı. Ancak çiftin boşanma davası iki yılın ardından sona erdi.

Moore, kitabında, 80’li ve 90’lı yıllar boyunca evli kaldığı ikinci eşi Bruce Willis’in kendisinin çalışmasından çok hoşlanmadığını açıkladı. Çiftin evliliğinden Rumer Willis (31), Scout Willis (28) ve Tallulah Willis (25) adlarında üç kızı bulunuyor.