Son Paylaşım

Deniz Akkaya'dan, Cem Yılmaz'la üstsüz pozuna yorum

Gülse Birsel'in başında olduğu bir dergi için 15 yıl önce Cem Yılmaz'la kamera karşısına geçen ve üstsüz poz veren Deniz Akkaya olay pozu hakkında konuştu

Eski manken deniz akkaya bir alışveriş merkezinde alışveriş yaparken magazin muhabirleri tarafından görüntülendi. Muhabirlerin sorularına açıkyürekkilikle yanıt veren Akkaya gündemi sarsacak açıklamalarda bulundu.

İlk olarak Yeliz Yeşilmen'in eşine hazırladığı yatakta kahvaltının ardından çektiği atletli fotoğrafın altına yaptığı yorum sorulan Deniz Akkaya, "O fotoğraf bir arkadaşımın sitesinde de paylaştığı bir kareydi ve benim yaptığım tek şey fotoğrafın altına bir Şebnem Ferah şarkı sözü yazmak oldu. Bence o görüntünün travmatik bir tarafı vardı ve o karede bir ironi yapıldığını düşünüyorum" şeklinde konuştu.

15 YIL ÖNCEKİ POZ 

Arif V 216 filmiyle konuşulan Cem Yılmaz'la 15 yıl önce verdiği cesur pozlarını hatırlatan muhabirlere açık yüreklilikle konuşan Deniz Akkaya, "O kareleri Gülse Birsel'in başında olduğu bir dergiye vermiştik. Ne kadar başarılı bir kadın olduğunu üzerinden 15 yıl geçmiş olmasına rağmen halen konuşulmasından anlıyoruz" yorumunu yaptı.

2018/01/12/deniz-akkaya.jpg

BUGÜN DE OLSA AYNI POZU VERİRİM

Muhabirlerin, "Yeniden aynı pozu verir misiniz?" sorusunaysa; "Bugün de olsa aynı pozu veririm, neden içimize mi kapanıyoruz? Geriye mi gidiyoruz? Tabi ki yine veririm" şeklinde yanıtladı. O dönem sevgili olmadıklarının da altını çizen Akkaya, "15 yıldır bu soruyu soruyorsunuz, böyle bir aşk yok" dedi.