Son Paylaşım

Deniz Seki, kardeşi Serdar Seki için dua istedi!

Geçtiğimiz günlerde verdiği röportajla gündeme gelen şarkıcı Deniz Seki, beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılan erkek kardeşi Serdar Seki için dua istedi.

Şarkıcı Deniz Seki‘nin kardeşi Serdar Seki beyin kanaması geçirdi. Altı saatlik bir beyin ameliyatı olan Serdar Seki’nin doktoru ameliyat sonrasında kritik sürecin devam ettiğini söyledi. Ağlamaktan konuşamayan Deniz Seki, “Onu ben büyüttüm, çok kötüyüm lütfen dua edin” açıklamasında bulundu.

Serdar Seki kimdir?

Deniz Seki‘nin kardeşi Serdar Seki, yönetmen ve yapımcı kimliğiyle profesyonel anlamda 19 yıldır televizyon sektörünün değişik alanlarında; çeşitli tv programları, 200’ ü aşkın videoklip, tanıtım filmleri ve reklam filmleri olmak üzere bir çok alanda hizmette bulundu. 2010 yılının mayıs ayında “Skare Film Yapım” adını vererek kurduğu prodüksiyon şirketi ve profesyonel ekibiyle, birçok yapımın altına imza attı. Serdar Seki, 2017 yılında Suada’da Pınar Muslu ile evlendi. 2014 yılının Ocak ayında şirketin ismini “Film Sanat” olarak değiştirerek daha büyük projelerle videoklıp, televizyon programları ve reklamların yanı sıra; sinema filmi ve dizi projeleriyle ilgili çalışmaları devam etmektedir.