Son Paylaşım

Derya Şensoy'dan 'ihanet' iddialarına cevap!

Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu evliliğinde krize sebep olarak gösterilen oyuncu Derya Şensoy, hakkında çıkan haberlere ateş püskürdü. 

2015 yılında nikah masasına oturan Birce Akalay ve Sarp Levendoğlu çifti, evliliklerini bitirme kararı aldı. Ünlü oyuncu Sarp Levendoğlu'nun eşi Birce Akalay'ı Derya Şensoy ile aldattığı iddiaları magazin dünyasında bomba etkisi yaratmıştı. 

Bir süredir konuşulan ihanet haberlerine bugün bir yenisi daha eklendi. Derya Şensoy'un kendisini mağdur göstermek için hedef şaşırttığı, eski sevgilisi Seçkin Özdemir'in kenisini aldattığı yönünde haberlerini çıkarttığı iddia edilmişti. 

Şensoy'un, Seçkin Özdemir ile aşk yaşadığı dönemde Birce Akalay ile evli olan Sarp Leventoğlu'yla yakınlaştığı haberlerinin önüne geçmek için magazin sayfalarına 'Seçkin Özdemir, Nilay Deniz ile beni aldatıyor' dedikodularını sızdırdığı söylenmişti. Şensoy'un, Seçkin Özdemir'in kendisini aldattığı haberlerini yayarak, Sarp Levendoğlu ile Datça'da rahatlıkla görüşütüğü de söylentiler arasındaydı. 

"BENİ YIPRATMAK İÇİN UYDURULAN HİKAYE" 

Hakkında çıkan haberleri okuyunca çılgına dönen Derya Şensoy, Instagram hesabından bir açıklama yazarak paylaştı. Şenşoy, yoruma kapattığı bu paylaşımında şu notu yazdı: "Birkaç gündür yapacağım herhangi bir yorumun sevdiklerime zarar vermesinden çekindiğimi için susuyorum. Fakat, bu sabahki "takvim opersayonu " iftirası bardağı taşıran son damla oldu. Sevgi ve saygı çerçevesinde biten, her şeyiyle güzel hatırlayacağım ilişkimin ardından konuyla ilgisi olmayan kişilerin yalan haberlerle yıpratıp, üzülmesine izin veremem. Beni ve sevdiklerimi yıpratmak için uydurulan bu hikayeyle ilgili gerekenin yapılacağını bildirmek isterim."

İşte o paylaşım;

 

" style="border-style:solid; border-width:2px; height:359px; width:640px" />

 • USD
  0,10
  3,7505
 • EURO
  0,12
  4,6550
 • ALTIN
  0,17
  162,45
 • PETR
  0,69
  65,3000