Son Paylaşım

Dilay Korkmaz: Acun Ilıcalı'nın o teklifini unutmayacağım

Sonpaylaşım : Magazin D sunucusu Dilay Korkmaz, kariyerindeki dönüm noktalarından birisi olarak Acun Ilıcalı'yı işaret etti.

Başarılı sunucu Dilay Korkmaz, eniyikadin.com'dan Ferit Ömeroğlu'na konuştu. Hayatı ve kariyeriyle ilgili samimi açıklamalarda bulunan Dilay Korkmaz, babasının sağlık süreci ile ilgili zor dönemler geçirdiğini anlattı.

Acun Medya'daki işini sağlık süreçlerinden dolayı bırakmak zorunda kaldığını belirten Dilay Korkmaz şu şekilde konuştu:

"Miss Turkey sonrasında Acun Medya’da işe başladım. Sonra orada belli bir süre çalıştıktan sonra işten çıktım ve o dönemde babam rahatsızdı ve çalışmak istemedim. Konsantre olmak zor geliyordu, belki çocuk aklıydı. Babam vefat ettikten sonra tüm hayatım değişti. Babam hasta olduğu için üzerimizde kara bulutlar vardı. Ben bunu bütün hücrelerimle hissediyordum. Allah bunu düşmanıma bile vermesin. 2 yıl boyunca süren zor bir süreçti. Hayatımın en kötü dönemiydi. Ne güzellik, ne zeka, ne kendi varlığın.. Bir manası yoktu. Sıfırdasın yani."

"Acun Ilıcalı'nın o teklifini unutmayacağım"

Acun Medya'da çalıştığı dönemin kariyerine büyük bir artısı olduğunu vurgulayan Dilay Korkmaz Acun Ilıcalı'nın kendisine sunduğu teklifi unutmayacağını belirterek, "O Ses Türkiye’de sunuculuk, survivor sürecinde haftanın 5 günü program sunmak.. 20 yaşındaydım. Ne yapacağımı bilmiyordum ama “yaparsın” dedi ve beni çıkardı. O’ndan çok şey öğrendim. Bugün bazı konularda bir şeyler öğrendiysem bu Acun Bey ve ekibi sayesindedir. 20 yaşında orada çalışmaya başladım, hayal gibiydi. Bana söylediği, “bizimle çalışmak ister misin?” sorusunu hayatım boyunca unutmayacağım. Soruyu duyunca içimden, “ne diyorsunuz, uçarım tabi ki” demiştim" ifadelerini kullandı.