Son Paylaşım

Dua Lipa ve Anwar Hadid aşk tatilinde

Dua Lipa ile sevgilisi Anwar Hadid artık aşklarını gizlemiyor. Popüler çift, Dua Lipa’nın 24. yaş gününde sahilde sörf yaparken yakalandı.

Dua Lipa, uzun süredir gözden uzak yaşadığı ilişkisini artık saklamıyor. Arnavut asıllı İngiliz şarkıcı, ünlü Victoria Secret’s modelleri Bella Hadid ile Gigi Hadid’in kardeşleri Anwar Hadid ile bir süredir birlikte. Dünya magazininin göz odağında olan popüler çift, birlikte Malibu’da sahil kaçamağı yaptı.

Dua Lipa ile Anwar Hadid Malibu’da tatilde yakalandı.

Dua Lipa ile Anwar Hadid Malibu’yu yaktı

DailyMail’in haberine göre; İngiliz şarkıcı Lipa, 22 Ağustos’ta 24 yaşına bastı. Anwar Hadid sevgilisi Lipa’yı romantik bir akşam yemeğine götürmeden önce sahile kaçırdı. Birlikte sörf yaparken görüntülenen çift, baş başa vakit geçirdi. İngiliz şarkıcının fit görüntüsü ve güzelliği ise dikkatlerden kaçmadı. Öte yandan ablaları gibi modellik yapan Anwar Hadid de Malibu sahilinin tozunu attırdı.

Dua Lipa ile Anwar Hadid Malibu’da tatilde yakalandı.

33 yaşındaki aşçı Isaac Carew ile 4 yıllık ilişkisi bu yılın başlarında biten Lipa, Anwar Hadid ile yakınlaşmıştı. Çift, çok uzun süre ilişkisini magazinden uzak yaşadı. Geçtiğimiz Temmuz ayında Londra’da görüntülenen popüler çiftin ilişkileri de kanıtlandı. Lipa, sevgilisi Anwar Hadid’i Priştine’de düzenlenen Sunny Hill Festivali için Kosova’ya götürmüştü.

Dua Lipa kimdir?

22 Ağustos 1995 doğumlu olan Dua Lipa, Londra’da dünyaya geldi. Arnavut asıllı İngiliz şarkıcı, Sylvia Young Theatre School’da okudu. Babası da müzisyen olan güzel şarkıcı, Christina Aguilera, Nelly Furtado gibi isimlerin şarkılarını cover’layarak YouTube’da yayınladı. 2015 yılında ilk albüm çalışmasına başlayan popüler isim, son dönemlerin en ünlü pop şarkıcılarından.

Anwar Hadid kimdir?

22 Haziran 1999 doğumlu olan Anwar Hadid, Kaliforniya’da dünyaya geldi. Genç yaşında fiziği ile dikkat çeken Anwar Hadid, ablaları Gigi ile Bella gibi modellik kariyerine atıldı. Çeşitli markaların tanıtım yüzü olan Anwar Hadid, Hollywood’un önde gelen isimlerinden birisi. Gün geçtikçe ününü artıran Anwar Hadid 1.85 boyunda. Anwar Hadid, 2018 CFDA Moda Ödülleri Töreni’nin ardından düzenlenen partide Kardashian ailesinin ünlü isimlerinden Kylie Jenner ile öpüşürken görüntülenmişti. Hollywood ve gösteri dünyasının akın ettiği partideki olay görüntüler magazin dünyasına damgasını vurmuştu.