Son Paylaşım

Ebru Destan ve Mete Okay İnan davasında yeni gelişme!

Mete Okay İnan'a boşanma davası açarak kendisine mesleğini yaptırmadığını ve şiddet gördüğünü iddia eden Ebru Destan için İnan da karşı dava açtı.

5 yıllık eşi Mete Okay İnan'a boşanma davası açarak, "Mesleğimi yaptırmıyor, şiddet görüyorum" diyerek 2,5 milyon TL tazminat isteyen Ebru Destan'ın davasında geçtiğimiz gün yeni bir gelişme yaşandı.

Destan'ın bu ifadeleri sonrasında İnan da, Destan'dan şikayetçi olarak eşinin kendisine iftira attığını, eşiyle arasında hiçbir zaman darp olayı yaşanmadığını ileri sürdü.

"AĞIR HAKARETLERDE BULUNUYOR"

Yaklaşık 2 ay önce dava açan model ve oyuncu Ebru Destan ise dilekçesinde, eşinin kendisine ve oğullarına ilgi göstermediğini de öne sürdü. Eski manken, İnan'ın tartıştıkları zaman kendisine ağır hakaretlerde bulunduğunu, ayrıca mesleğini yapmasına izin vermediğini iddia etti. 

2018/02/14/ebru.jpg

SORUŞTURMA BAŞLATILDI

İnan, Destan'ın verdiği röportajlar sonrası kamuoyunda küçük düşürüldüğünü ve kişilik haklarının zedelendiğini belirtti. Destan'ın, kendisi hakkında söyledikleri nedeniyle cezalandırılmasını isteyen İnan'ın şikayeti sonrası eski manken Ebru Destan hakkında soruşturma başlatıldı. Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından yürütülen soruşturmada Destan'ın şikayeti takipsizlik kararıyla sonuçlandırıldı. Savcılık kararında, Destan'ın iddia ettiği gibi hakaret söyleminin bulunmadığı kaydedildi.