Son Paylaşım

Ebru Polat’ın çorabı için rekor bağış!

Ebru Polat’ın bir çift çorabı için fanatik hayranı 25 bin TL’lik bağış yaptı. Şarkıcı sosyal medya hesabından konuyla ilgili açıklama yaptı.

Ebru Polat’ın bir hayranı üstünde ismi yazılı olan çorabını istedi. Şarkıcı, “Bir hayır kurumuna bağış yapılırsa veririm” dedi. Fanatik hayran şarkıcının çorabını almak için 25 bin TL’yi kadın harları derneğine bağışladı. 

‘Bugün çoraplarımı istiyorum yazdı’

Ebru Polat gelen yorumlara cevap olarak sosyal medya hesabından bir açıklama yayınladı, “Bu arada adam sapık falan değil. Geçen yıl benim Ebru Polat yazılı çoraplarım vardı. Çok beğenilmişti, sevenlerim herkes bana ver demişti… Bende bir hayır kurumuna para bağışlayan birine veririm bunları demiştim. Kadınları çok sevdiğim için adamda kadınları koruma derneğine bağışlamış… Gayet güzel bir davranış… Ama bana çok mesaj geldiği için ben görmemişim. Bugün çoraplarımı istiyorum yazınca ana sayfama düştü öyle gördü.”

Bu gönderiyi Instagram'da gör

Şimdi anladınız mı neden hep kısa çorap giyiyorum 🐥

EBRU POLAT (@ebrupolatofficial)'in paylaştığı bir gönderi ()

100 bin dolara yemek teklifi

2017 yılında da Polat’a, bir hayranı tarafından tam 100 bin dolar karşılığında akşam yemeği teklifi gelmişti.

Gizemli beyefendi, 100 bin doları bir hayır kurumuna yatıracağı sözünü vermişti.

ebru-polat-corap-rekor-bagis-yemek

Ebru Polat, “Aldığım en güzel teklif. Konu hayır kurumu olunca her şey güzelleşir. Üslup, edep, yol, yordam budur. Örnek olsun” açıklamasını yapmıştı.