Son Paylaşım

Ece Erken’den, yeni ‘Kürk Mantolu Madonna’ vakası

Magazin programı yorumcuları cehaletleriyle sosyal medyanın dilinde. ‘Kürk Mantolu Madonna’yı şarkıcı Madonna zanneden Funda Özkalyoncu’dan sonra bir cehalet örneği de Ece Erken’den geldi.

Geçtiğimiz günlerde İsrail Tel Aviv’de gerçekleşen Eurovision’da Madonna sahne aldı. Söylemezsem Olmaz magazin programının sunucusu Ece Erken, Madonna’nın Eurovision’da yarışmacı olduğunu sanması ve yaptığı yorumla sosyal medyada alay konusu oldu.

İşte Ece Erken’in sözleri:

“Madonna’ya birçok boykot ve tehdit geldi, ona rağmen gitti. Ama Madonna’nın birinci olamaması çok acayip değil mi? Madonna’sın ya, ne yapsan olur yani.”

Programın sunucularından Bircan Bali de, Erken’e destek çıktı, “Evet, kesinlikle öyle.”

Madonna, Eurovision’da Like A Player şarkısını seslendirdi, dansçıları İsrail-Filistin bayrağı açıp dünyaya barış mesajı verdi.

Funda Özkalyoncuoğlu, Jess Molho ve Sena Keçeli’nin sunduğu programda Kürk Mantolu Madonna’nın beyazperdeye uyarlanması konuşuldu. Kitabın ismindeki Madonna’nın ünlü pop star Madonna olduğunu sanan katılımcılar uzun süre Madonna’nın yaşamının sinemada ilginç olabileceğini tartıştı. Kitabın konusunun pop star Madonna’nın hayatı olmadığını bilmeyen sunucular tartışmayı uzun süre sürdürdü ve bu olay sosyal medyanın en çok konuşulan konusu olmuştu.

Ece Erken’in açıklamasına Twitter’dan gelen tepkiler: